Upravit stránku
05. 01. 2016

O čtvrté místo. Už s Lambem


Do druhé poloviny základní části Kooperativa NBL vstoupíme domácím zápasem s Opavou. O motivaci budeme mít postaráno, neboť oba dva předchozí duely ovládli Slezané.

23. KOLO KOOPERATIVA NBL:

BK JIP Pardubice (13/8) vs. BK Opava (13/8)
středa 6. 1. v 18 hodin, SH Dašická

Narazí na sebe dva týmy s naprosto shodnou bilancí výher a porážek. Je tedy nasnadě, že kdo uspěje, na průběžném 4. místě se od svého soka mírně odpoutá a bude dýchat na záda aktuálně třetímu Prostějovu (16/5).
 
Trenérská dvojice Dušan Bohunický-Tomáš Bartošek, dlouhodobě postrádající zraněného playmakera Levella Sanderse, již může nasadit do hry novou posilu, šestadvacetiletého rozehrávače Lamba Autreyho.
Více o jeho příchodu čtěte zde: Lamb Autrey v Bekse.
 
Lamb a jeho parťáci z rozehrávky Viktor Půlpán, Lukáš Kotas či Josef Příhonský mají před sebou velkou výzvu: eliminovat opavskou hvězdu Jakuba Šiřinu. "Je klíčovým hráčem Opavy. Udržuje si stabilní výkonnost a má zásadní vliv na hru svého týmu," vyzvedl asistent Tomáš Bartošek přínos muže, zapisujícího průměrně 15,2 bodu a 6,9 asistence na zápas!
Opavský trenér Petr Czudek spoléhá na širokou rotaci. Po Šiřinovi je druhým dvouciferným skórerem Martin Gniadek (12,1 bodu), dalších osm hráčů přispívá mezi 5,4 a 9,9 body na utkání.
 
Top-skóreři obou týmů:
Beksa - D. Pandula 14,1, K. Švrdík 12,7, L. Sanders 10,9, J. Wall 10,0, O. Kohout 7,8, V. Půlpán 7,4, R. Nečas 6,6...
Opava - J. Šiřina 15,2, M. Gniadek 12,1, J. Blažek 9,9, V. Cvek 8,6, L. Jurečka 7,6, R. Dragoun 7,6, R. Kramný 7,5...

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti