Upravit stránku

Doprovodný program

NellGirls

Před utkáním a o přestávce se můžete vyfotografovat se sličnými NellGirls.

T-BASS

Taneční skupinu T-BASS založil v roce 1997 Zdeněk Zolman. Skupina se hned od počátku svého fungování zabývá tanečními technikami Street Dance a reaguje na nejmodernější taneční trendy. Z původních dvanácti členů se postupem času rozrostla v početnou a prestižní taneční školu, která si vybudovala silné zázemí a kvalitní systém taneční výuky a výchovy dětí a mládeže. Současně si získala silnou pozici mezi špičkou taneční kultury v České republice, kterou pravidelně reprezentuje na mezinárodních soutěžích jako mistrovství Evropy či mistrovství světa.

I v komerčním či mediálním měřítku má však T-BASS za sebou již mnoho úspěchů, za které mohou mluvit např. vítězství v TV soutěži Taneční skupina roku 2008, 2014 a 2015 (ČT1), anebo finále TV soutěže Česko Slovensko má Talent 2010 (TV Prima).

V roce 2007 byla pro velký zájem založena také taneční skupina T-BASS v Pardubicích. Jak T-BASS Hradec Králové, tak T-BASS Pardubice učí děti a mládež vnímat tanec jako způsob kvalitně stráveného volného času formou pohybu, fyzického vyžití a muzikálního vnímání. Zárukou je při tom dobré zázemí, kvalifikovaní a zkušení lektoři s mnohaletou praxí a výbornými výsledky. Taneční skupina T-BASS je tedy místem, kde se smysluplně a naplno věnujeme výchově dětí a mládeže.

Najdete nás v Hradci Králové na adrese Gagarinova 844 a v Pardubicích v areálu bývalého Vadasu ul. 17.listopadu 216, 530 02 Pardubice I. Více na www.t-bass.cz.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti