Upravit stránku
12. 12. 2018

Uběhali jsme je


Utkání 13. kola NBL mezi Beksou a Ústím (82:67) hodnotili trenéři Levell Sanders s Antonínem Pištěckým a hráči David Škranc, Dwayne Benjamin a Martin David.

Pozápasové komentáře

Levell Sanders (trenér Pardubic):
"Jsem samozřejmě rád, že jsme vyhráli. Do zápasu jsme nevstoupili tak, jak jsme chtěli, ale ve druhém poločase se náš výkon zlepšil. Důležité bylo, že jsme už neměli tolik ztrát jako v prvním poločase, a také fakt, že jsme zrychlili naši přechodovou fázi. Celkově jsme do druhé půle vložili více energie, ale i v tomto směru musíme být stále lepší a lepší."

David Škranc (hráč Pardubic):
"Během zápasu jsme měli trošku útlum, kdy Ústí dalo i těžké střely a dotáhlo nás, ale jich bylo málo a naším cílem bylo je uběhat. Ve druhém poločase jsme více běhali jsme dopředu a to rozhodlo."

Dwayne Benjamin (hráč Pardubic):
"Jsem rád, že jsme se opět vrátili na vítěznou vlnu. Bylo to tak na 60%, ale udělali jsme dostatek dobrých věcí na to, abychom vyhráli, s tím můžeme být spokojeni. Největší rozdíl mezi prvním a druhým poločasem byl v naší zlepšené obraně a v rychlejší přechodové fázi: začali jsme více běhat do rychlých protiútoků, takže jsme skórovali více snadných košů, což nám pomohlo."

Antonín Pištěcký (trenér Ústí):
"Přijeli jsme do Pardubic s nějakým plánem a cílem. Když pominu detaily, připravovali jsme se na sílu domácích na útočném doskoku a na jejich rychlý přechod do útoku. Myslím si, že v prvním poločase jsme přechodovou fázi zvládli zastavit a to nám pomáhalo, protože jsme nebyli příliš efektivní při střelbě zvenku. Do poločasu jsme se nějakým způsobem drželi, nicméně jsme přišli o Pavla Houšku, což se projevilo ve druhém poločase. Pardubice v plné sestavě ukázaly svoji sílu. Daly ve druhé půli tuším 16, 18 bodů z rychlého přechodu a my už jsme zkrátka nestačili."

Martin David (hráč Ústí):
"Dneska jsme bohužel museli nastoupit v okleštěné sestavě, bylo poznat, že jsme měli méně sil než soupeř. Když se k tomu přidala nepříliš úspěšná střelba za 3 body, tak to rozhodlo. Myslím, že jsme byli na soupeře připraveni a ničím nás nepřekvapil, ale byli lepší v důrazu a doma jim to víc padalo."

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti