Upravit stránku
13. 05. 2023

Semi-4: Beksa vs. Děčín


Navázat na páteční výkon i výsledek a vyrovnat stav série na 2-2. Tak zní přání Beksy a jejích fanoušků před sobotním čtvrtým dílem semifinále play-off Kooperativa NBL proti Děčínu.

SEMIFINÁLE PLAY-OFF KOOPERATIVA NBL, ZÁPAS Č. 4:

BK KVIS Pardubice vs. BK ARMEX Děčín
sobota 13. 5. v 17:30 | Sportovní hala Dašická

Páteční výhra byla vůbec prvním úspěchem pardubického týmu nad Děčínem v letošní sezoně.

Předcházela jí dlouhá série šesti (byť mnohdy velmi těsných) trudných porážek v řadě. Ta je teď pryč.

"První výhrou nad Děčínem v této sezoně jsme si dokázali, že je můžeme porazit, teď to budeme chtít potvrdit i v sobotu," naznačil rozehrávač Tomáš Vyoral, že on a jeho spoluhráči budou mít jediný cíl: i podruhé před svými fanoušky zvítězit a srovnat průběžný stav semifinálové série na 2 - 2. "V prvním poločase pátečního utkání jsme si v útoku parádně půjčovali balóny a trefili jsme skoro všechno, k tomu jsme podle mě předvedli jednu z nejlepších obranných pasáží této sezony. Na tohle budeme chtít navázat i ve čtvrtém utkání," řekl dále Vyo.

V utkání číslo 3 měla Beksa ve svém středu šest hráčů, kteří nastříleli mezi 9 a 15 body. Právě z tohoto optimálního rozložení by měla i nadále vycházet pardubická ofenzíva. "Hlavně musíme hrát stejně týmově v útoku, protože když dá 6 hráčů 10 a více bodů, je to pro obranu velice těžké," dodal Tomáš Vyoral.

Trenér Dino Repeša zmínil ještě další důležitou skutečnost. "Podruhé v sérii nás čeká druhý zápas ve dvou dnech. V prvním případě v Děčíně jsme odehráli druhé utkání hůře než to úvodní, tentokrát to z naší strany musí být o dost lepší," zdůraznil kouč Beksy.

Zcela zásadní bude už vstup do zápasu.

"Očekávám, že Děčín začne sobotní zápas tak, jak odehrál posledních 5-6 minut v pátek, tedy velmi agresivně," předpokládá Dino Repeša. "My na to musíme adekvátně zareagovat a atakovat jeho agresivní obranu," bude nabádat své hráče. Mezi koncem třetího a začátkem čtvrtého duelu mají hráči obou týmů pouze 22hodinovou pauzu. "Je potřeba udělat maximum pro dobrou regeneraci a nastoupit opět s co největší energií," uzavřel Dino Repeša svůj pohled na nadcházející utkání.

Vstupenky jsou v prodeji v síti Ticketportal, pokladna ve Sportovní hale Dašická bude otevřena v 16:30.

Doprovodný program:
  • time-outy a přestávky mezi čtvrtinami: cheerleaders PM Stars Pardubice
  • přestávka mezi poločasy: Pohybové studio Hroch, divácká soutěž o merch Beksy

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti