Upravit stránku
13. 12. 2023

"Rozárka vše zvládá úžasně"


Už je to více než 7 týdnů, kdy jsme v rámci jubilejního 10. ročníku projektu Hrajeme spolu za Pardubice všichni společně pomáhali tříleté Rozárce z Pardubic, které byla na konci léta diagnostikována leukémie.

Finanční výtěžek v den konání akce činil 60 tisíc Kč, další potřebné finanční prostředky rodina získala díky vašim příspěvkům na transparentní účet. Vám všem, kdo jste se rozhodli přispět jakoukoliv částkou, ještě jednou od srdce děkujeme!

S Rozárkou a její rodinou zůstáváme i nadále v pravidelném kontaktu a jsme opravdu šťastní, jak dobře náročnou léčbu zvládá. "Rozárka má úspěšně za sebou jednu čtvrtinu chemoterapií v předposledním protokolu. S chemoterapiemi v novém protokolu souvisejí určité reakce organismu, například rozpraskané rty, vyrážka na rukou atd., ale jinak Rozárka všechno zvládá naprosto úžasně. Moc vám všem děkujeme za podporu," napsala nám dnes ráno Rozárčina maminka Veronika z Fakultní Nemocnice Hradec Králové.

Pokud byste v předvánočním čase chtěli podpořit Rozárčinu rodinu finančním příspěvkem, můžete tak učinit prostřednictvím transparentního účtu číslo 2702664898/2010. Jménem Rozárky a její rodiny srdečně DĚKUJEME!

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti