Upravit stránku
24. 01. 2018

Pro Adámka


I blížící se 4. ročník projektu Hrajeme spolu za Pardubice bude mít charitativní podtext. Příjemcem finanční pomoci bude 8letý Adámek z Pardubic.

Hrajeme spolu za Pardubice, společný a již tradiční projekt basketbalového klubu BK JIP Pardubice a Komorní filharmonie Pardubice, má před sebou čtvrté pokračování. Tato zcela unikátní akce, konaná pravidelně v mnohatisícové divácké kulise, je v letošním roce naplánována na sobotu 3. února, v pardubické Tipsport aréně začne v 16:30.

Program akce

Koncert:
Komorní filharmonie Pardubice
Dasha a doprovodná skupina Pajky Pajk
Dětský pěvecký sbor Zpěváčci při ZŠ Prodloužená

Utkání 20. kola Kooperativa NBL:
BK JIP Pardubice vs. BK Olomoucko

Bohatý doprovodný program:
Vystoupení, soutěže, program ve foyer arény před i v průběhu akce

Charitativní podtext

Stejně jako v předchozích ročnících, i tentokrát má projekt charitativní podtext.

Příjemcem finanční pomoci bude 8letý Adámek z Pardubic, jenž má po plánované operaci nosních mandlí poškozený mozek. Ve prospěch Adámkovy rodiny bude věnována část výtěžku ze vstupného, k finanční pomoci se připojí celý klub BK Pardubice. Možností věnovat finanční příspěvek přímo v Tipsport aréně však bude více.

Ti, kteří chtějí Adámkovi pomoci jakoukoliv finanční částkou, tak mohou učinit příspěvkem na Adámkův transparentní účet 2001343629/2010. Více o Adámkovi se můžete dočíst na webových stránkách proadamka.cz.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti