Upravit stránku
19. 02. 2016

Po týdnu znovu jdeme na Válečníky


Přesně jeden týden po úspěšném pohárovém finále čeká Beksu další utkání v základní části Kooperativa NBL - opět v domácí hale a opět proti Děčínu!

32. KOLO KOOPERATIVA NBL:

BK JIP Pardubice (18/11) vs. BK ARMEX Děčín (23/5)
sobota 20. 2. v 17 hodin, Sportovní hala Dašická

Ve finále Hyundai FINAL 4 jsme Válečníky přehráli dvacetibodovým rozdílem, ovšem jak upozorňuje kouč Levell Sanders, na minulost bylo třeba co nejrychleji zapomenout. "Vítězství v Českém poháru byl velký moment v historii klubu, ale pro další průběh sezony to nic neznamená. My se musíme soustředit na to, co nás čeká,“ velí Ell, jenž nepochybuje, že soupeř přijede maximálně motivovaný. "Všichni očekáváme, že Děčín přijede připravený hrát a hladový nás porazit, a my na to musíme být připraveni!"

Tomáš Bartošek, druhý muž trenérského dua Beksy, má totožný názor: "Děčín tady nebude chtít prohrát dvakrát za sebou. Očekávám, že bude mít extra motivaci a půjde do utkání s daleko větší energií. My se musíme opět co nejlépe připravit, být odolní v osobních soubojích a využívat našich silných stránek."

Zatímco Válečníci hráli ve středu derby s ústeckou Slunetou, kterou porazili 78:67 (nejvíce bodů: Vyoral 16, Houška 16, Jelínek 14, Šiška 13...), Beksa měla volný termín, kterého využila k pečlivé přípravě. "Na videu jsme si ukázali některé dobré věci z pohárového finále, ale i chyby, kterých se chceme vyvarovat," podotkl Tomáš Bartošek. Mimo hru zůstává i nadále Ondřej Kohout, zdravotní potíže měl po pohárovém FINAL 4 i další podkošový pilíř Radek Nečas, jenž by však měl být připraven.

Další informace
  • time-outy a přestávky mezi čtvrtinami vyplní vystoupení cheerleaders IM CHEER Pardubice
  • o přestávce mezi poločasy vystoupí tanečníci Aerobic centra Pardubice, soutěžit se bude o medovník od kavárny Nano café
  • v Beksa kiosku (wifi v hale) můžete od začátku 2. poločasu do konce zápasu volit Hráče utkání z týmu Beksy
  • k dispozici je hlídaný dětský koutek (v sousedství McDonald´s rodinné tribuny - sektor E)
  • komentovaný přenos BeksaTV začne v 16:50

Parking u Sportovní haly Dašická (ul. Dašická 1888):

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti