Upravit stránku
06. 04. 2017

Play-off


Souhrnné informace o play-off 2017, do kterého basketbalisté BK JIP Pardubice vstoupí z 2. místa po dlouhodobé části Kooperativa Národní basketbalové ligy.

PLAY-OFF TIME!

Beksa, po dlouhodobé části druhý tým Kooperativa NBL, se těší na rozhodující fázi sezony. A s ní i fantastičtí fanoušci!

22.
Tolik domácích utkání Beksa dosud odehrála v letošní sezoně v Kooperativa NBL a ve FIBA Europe Cupu.

36 620.
Takový je celkový počet fanoušků, kteří navštívili domácí zápasy ve Sportovní hale Dašická a v Tipsport aréně.

1 684.
Taková - jedním slovem fantastická! - byla průměrná návštěvnost na jedno domácí utkání Beksy v období od září do března.

“Velmi si vážíme toho, že fanoušci v hojném počtu skvěle podporovali svůj tým v celém dosavadním průběhu sezony, ať už v Kooperativa NBL nebo ve FIBA Europe Cupu. Celou sezonu žijí s klubem, bez nadsázky jsou naším šestým hráčem, což všichni vnímáme. Jsme pevně přesvědčeni, že nejinak tomu bude i při nadcházejícím vrcholu sezony, a proto v kampani na play-off apelujeme právě na sounáležitost mezi klubem a jeho hrdými fanoušky,” vysvětluje PR manažer klubu René Peška.

Oficiální slogan pardubického klubu pro play-off 2017 zní: Žij (s) Beksou. “Play-off je čas, kdy ze sebe vydávají to nejlepší nejen hráči, ale i fanoušci. Naším přáním a cílem je, aby byli co nejvíce vtaženi do hry, aby cítili, že všichni jsme Beksa,” řekl dále Peška.

V duchu oficiálních hashtagů se ponese i speciální soutěž pro fanoušky, která bude probíhat po celé play-offf 2017. “Každý fanoušek, který se při domácích zápasech našeho týmu v play-off vyfotografuje ve Sportovní hale Dašická - nápaditosti se meze nekladou - a tuto fotografii následně umístí na klubový profil na Facebooku, může hrát o naprosto unikátní cenu: po skončení play-off si sám zvolí svého nejoblíbenějšího hráče a ten mu předá svůj podepsaný dres, v němž odehrál celé play-off,” doplnil Peška.

Veškeré informace o play-off 2017 na jednom místě zde.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti