Upravit stránku
28. 01. 2019

Ozren Pavlovič do Beksy


Novým hráčem na soupisce BK JIP Pardubice je pětadvacetiletý chorvatský křídelník Ozren Pavlovič, který přichází na uvolněné místo po Dwaynu Benjaminovi.

Ozren Pavlovič přichází do Pardubic z chorvatského klubu KK Vrijednosnice Osijek, v jehož dresu nastupoval nejen v tamní nejvyšší soutěži, ale i v Alpe Adria Cupu. Rodák ze Záhřebu působil mj. v týmu University of Hawaii (NCAA), poté oblékal dres slovenské Handlové a v loňském ročníku Kooperativa NBL krátce působil ve Svitavách.

Vyjádření generálního manažera Martina Marka:

“Ozren upoutal naši pozornost svými dobrými výkony v letošním ročníku Alpe Adria Cupu a Chorvatské ligy. Přichází k nám na pozici 3, ale díky své univerzálnosti a basketbalové inteligenci může alternovat na vícero pozicích. Nepřichází do role spasitele, ale do pozice hráče, který bude aktivně pracovat pro tým na obou polovinách hřiště. Ozrenovi přejeme v našem dresu hodně štěstí.”

Vyjádření hráče Ozrena Pavloviče:

“Pro můj přesun do Pardubic jsem se rozhodl po rozhovorech s trenérem Levellem Sandersem a po shlédnutí několika zápasů. Vnímám, že pardubický klub má bohatou historii a výborné fanoušky, takže už se moc těším, že budu hrát za Pardubice. V letošní sezoně se mi zatím dařilo a pevně věřím, že tak budu pokračovat i zde. Budu se snažit hrát co nejlépe, s velkou energií, abych pomáhal mému novému týmu k vítězstvím.”

Ozren Pavlovič:
  • Narozen: 3. 1. 1994
  • Výška: 203 cm
  • Pozice: 3
  • Číslo dresu: 2
  • Předchozí klub: KK Vrijednosnice Osijek (CRO)
  • Statistiky v letošním ročníku chorvatské ligy: 14 bodů + 5,5 doskoku + 1,6 asistence
  • Statistiky v letošním ročníku Alpe Adria Cupu: 12,8 bodu + 6,3 doskoku + 2,7 asistence

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti