Upravit stránku
20. 11. 2023

Odchody z Beksy


TISKOVÁ ZPRÁVA - V pardubickém klubu již nebude působit kvarteto hráčů: rozehrávač Bryce Alford, křídelník Martin Kheil a podkošoví hráči Joey Brunk s Janem Štěrbou.

Klub oznámil veškeré změny v pondělním podvečerním živém vysílání na platformě TVCOM.cz.

Dva hráči, Joey Brunk a Martin Kheil, odcházejí kvůli dlouhodobým zdravotním problémům. Joey si v závěru října poranil záda, přičemž předpokládaná doba jeho rekonvalescence je v řádu měsíců. Martin absolvoval v Bekse jediný trénink na začátku letní přípravy, načež si obnovil své zranění nohy, musel podstoupit operační zákrok, leč na začátku listopadu požádal vedení klubu o ukončení kontraktu.

Bryce podepsal v Pardubicích smlouvu na 3 měsíce a po jejím uplynutí si klub vyhodnotil situaci tak, že hráči nepředloží nabídku k jejímu prodloužení. Jan Štěrba končí v Bekse z důvodu nedostatečné sportovní výkonnosti.

Martinovi a Joeymu přejeme bezproblémový průběh rekonvalescence a brzký návrat na palubovku, všem hráčům pak patří poděkování a přání mnoha úspěchů v jejich budoucích působištích.

Celý komentář generálního manažera Martina Marka si můžete přehrát ve videosestřihu pod grafikou.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti