Upravit stránku
01. 02. 2023

Neusnout na vavřínech


Krátký odpočinek, doléčení šrámů a návrat do tréninkového procesu. Takový je program Beksy v týden dlouhé zápasové pauze, kterou utne sobotní poslední zápas základní části NBL proti Ústí n. L.

Po sobotním vítězně zvládnutém derby s Královskými sokoly, které se hrálo výjimečně v enteria areně, v rámci devátého ročníku projektu Hrajeme spolu za Pardubice, se pardubičtí basketbalisté o víkendu vrátí zpět do domovské Sportovní haly Dašická.

Jak vyplňují netradičně dlouhou zápasovou přestávku?

"Hráči, kteří mají menší zdravotní problémy, první dva tři dny netrénovali. Od středy jsme začali trénovat všichni společně a cíl je jasný: co nejlépe se připravit na sobotní náročné utkání," podotkl trenér Dino Repeša. "Tahle delší pauza slouží i k dalšímu sehrávání týmu," doplnil jej rozehrávač Tomáš Vyoral. Jak dále zmínil, hráči podobně dlouhé pauzy v rozběhnuté sezoně nemají příliš v lásce. "Týden trénování je vždycky horší, než kdybychom ve středu hráli," řekl Vyo. "Bylo to hodně zaměřené i na kondici. Ne že bychom běhali bez balónu, ale hodně hrajeme 4 na 4 a 5 na 5."

V týmu panuje velice pozitivní atmosféra, i proto, že jede na vítězné vlně. Napříč všemi soutěžemi, jichž se účastníme - Kooperativa NBL, Alpe Adria Cupu a Českého poháru - jsme zvítězili už šestkrát v řadě! "Atmosféra je dobrá," souhlasně přikývl Tomáš Vyoral, leč jedním dechem zdůraznil: "Nesmíme usnout na vavřínech. Čeká nás hodně důležitý zápas a my chceme dál natahovat naši vítěznou sérii," přeje si před sobotním duelem s rozjetou ústeckou SLUNETOU. Severočeši natáhli svou vítěznou sérii už na úctyhodné číslo 9!!! "S Ústím to bude boj o top čtyřku. Pokud v ní chceme být, potřebujeme vyhrát," dodal Vyo.

Vstupenky na sobotní zápas, který začne netradičně v 18:00, můžete zakoupit zde.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti