Upravit stránku
03. 03. 2021

Mám dobrý pocit!


První domácí utkání v nadstavbové části Kooperativa NBL zvládla Beksa vítězně, čtvrté Brno porazila o 10 bodů. Jak středeční zápas hodnotili trenéři a hráči obou týmů?

Adam Konvalinka (trenér domácích):
"Jsme hodně rádi za výsledek, ale už tolik ne za předvedený výkon v druhém poločase. Z obou stran to bylo hodně v křeči. Brno nás hodně tlačilo, hodně se diskutovalo s rozhodčími a odnesl to Tomáš Vyoral. Hodně nám pomohl Dominez Burnett do rotace: i když jsme měli problémy s fauly, měli jsme dalšího zkušeného hráče, který dokáže dát body, což byla jedna z věcí, která rozhodla v náš prospěch."

Dominez Burnett (hráč domácích):
"Předně bych řekl, že jsem moc rád za svůj návrat do Pardubic, kde jsem nastartoval svoji kariéru. Co se týče zápasu, myslím, že ho můžeme hodnotit pozitivně, z našeho výkonu mám dobrý pocit. K vítězství nám hodně pomohla energie, s jakou jsme utkání odehráli. Z naší strany to byl povedený zápas, jen škoda, že na něm nemohli být fanoušci."

Kamil Švrdlík (hráč domácích):
"Zápas můžeme samozřejmě hodnotit pozitivně. Vedli jsme víceméně celé utkání, neměli jsme žádné ztráty koncentrace delšího rázu, které by nás stály ztrátu náskoku a muselo by se jít do vyrovnané koncovky, za což jsme rádi. Nějaké nedostatky tam určitě byly, ale celkově to je dobré vykročení do skupiny A1 v domácím prostředí. Co se týče mého 400. zápasu v lize, můžu říct, že se pořád cítím dobře. Jsem rád, že někdo vede tyto statistiky a že můžu stále hrát, stále mě to baví. Zase si můžeme dát rozhovor po dalších 100 zápasech." (rozesmál se)

David Škranc (hráč domácích):
"Utkání hodnotím dobře, máme čtvrtou výhru nad Brnem v této sezoně. Důležité bylo, že jsme je přeskákali, hlavně v útoku, také bych řekl, že jsme si dobře půjčovali balón. Na začátku zápasu nám trošku škodil Šimon Puršl, jeho síla pod košem byla znát, pod košem je hodně silný, ale pak jsme si k tomu něco řekli a začali jsme bránit lépe."

T. J. Dunans (hráč domácích):
"Myslím si, že už v prvním poločase jsme nehráli špatně, ale ve druhé půli jsme se rozhodně zlepšili. Bohužel jsme přišli o Tomáše Vyorala, který je nedílnou součástí našeho týmu, ale naštěstí jsme to zvládli i bez něj. Řekl bych, že o výsledku rozhodla hlavně naše obrana a náš doskok, v těchto činnostech jsme byli lepší než soupeř. Samozřejmě bychom si všichni přáli, aby si to s námi mohli užívat i naši fanoušci přímo na tribunách, snad nám fandí alespoň na dálku u online streamů."

Martin Vaněk (asistent trenéra hostů):
"Myslím si, že jsme v Pardubicích nemohli vyhrát, protože jsme měli tragické procento jak šestek, tak trojek. Naprosto nic nám v útoku nevycházelo, nepadaly nám střely, v bedně jsme měli 50% úspěšnost... S tímhle procentem se rozhodně nedalo vyhrát."

Jakub Jokl (hráč hostů):
"Do zápasu jsme vstoupili s dobrou energií, ale bohužel celý zápas jsme se trápili se střelbou. Vůbec nám nepadaly trojky, nebyli jsme schopni proměnit trestné hody a to vlastně rozhodlo celý zápas."

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti