Upravit stránku
29. 12. 2016

Křest knihy k 60. výročí klubu


Slavnostní křest knihy, vydané u příležitosti 60. výročí založení BK Pardubice, proběhl před začátkem utkání Kooperativa NBL mezi Beksou a Ostravou.

Křest, jenž se uskutečnil v Tipsport aréně, byl součástí projektu Hrajeme spolu za Pardubice III, který sledovalo 4380 diváků!

Přímo na palubovce knihu pokřtili Pavel Stara, předseda představenstva BK Pardubice, a.s., Luboš Bulušek, trenér mistrů ČSSR z roku 1984, bývalý hráč a současný kouč Levell Sanders a bývalí hráči Jiří Sýkora a Jiří Voltner.

"Křest knihy byl završením oslav výročí pardubického basketbalu, které probíhaly v průběhu celého kalendářního roku 2016 a které jsme se snažili pojmout co nejdůstojněji," předeslal Pavel Stara.

Zmínil taktéž celou řadu unikátních projektů, jimiž si klub připomněl 60. výročí založení: utkání v retro-dresech s videomappingem, Galavečer pardubického basketbalu, výstavu v Mázhausu a projekt Hrajeme spolu za Pardubice.

"Pardubický basketbal má velice bohatou a úspěšnou historii a nepochybně patří do výkladní skříně nejen města, ale celého regionu," řekl dále Pavel Stara. "Přejme si společně, ať má pardubický basketbal co nejzářivější budoucnost, dělá lidem radost, ať i nadále vychovává mnoho baskeťáků a je kvalitní značkou."

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti