Upravit stránku
21. 09. 2016

Koření od hráčů Beksy


Speciální novinku přichystal na startu nové sezony pardubický klub ve spolupráci s firmou Obchod Oliver, která se specializuje na výrobu koření a dalších delikates.

Spočívat bude ve výrobě originálních kořenících směsí, které připraví přímo hráči Beksy!

"Představeno bude celkem pět různých druhů koření, které podle své chuti namíchá pětice námi vytipovaných hráčů," podotkl René Peška, PR manažer klubu. "Na začátku každého měsíce uvedeme jeden nový druh koření. Ve spolupráci s Obchodem Oliver připravujeme i vánoční speciál, v němž se fanoušci mohou těšit na specialitku Ella Sanderse," pousmál se Peška.

Každá kořenící směs, vážící 50 gramů, bude mít originální etiketu s fotografií hráče, jenž ji namíchal. Etiketa bude samozřejmě obsahovat rovněž složení daného koření.

Prvním hráčem, který sestavil vlastní koření, je kapitán Radek Nečas.

Šutysovo koření je směsí na drůbeží maso, použít jej můžete na kuřecí či krůtí steaky, stejně jako do všech druhů masových směsí z drůbežího masa.

"Svůj volný letní čas rád trávím grilováním jakéhokoliv druhu masa," prozradil Radek Nečas jednu ze svých zálib - v dotazníku na klubovém webu mimo jiné uvedl, že mezi jeho oblíbená jídla patří cokoliv jedného na grilu. "Díky mému koření to konečně bude mít ty správné grády," pousmál se Šutys.

Všechny kořenící směsi budou k dostání za jednotnou cenu 39 Kč. Zakoupit je bude možné ve Fan shopu Beksy, nebo v e-shopu Obchodu Oliver. "Dvacet procent z každého prodaného koření bude věnováno ve prospěch projektu Sportovní hry s basketbalem - z celkového výtěžku budou zakoupeny míče a další pomůcky pro děti z mateřských škol, které s námi sportují v rámci tohoto projektu," doplnil René Peška.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti