Upravit stránku
17. 12. 2017

Kontrolované vítězství


Utkání 13. kola Kooperativa NBL mezi Beksou a J. Hradcem hodnotili trenéři Tomáš Bartošek s Karlem Forejtem a hráči Viktor Půlpán se Stanislavem Zuzákem.

Echo tiskové konference

Tomáš Bartošek (trenér BK JIP Pardubice):
"Vstoupili jsme do utkání s ohromnou chutí a energií, velmi rychle jsme získali dvouciferný náskok, díky tomu, že nám opět dobře putoval míč, na útočné polovině jsme si dokázali vyhovět. Bohužel, ve druhém poločase už nám trošku chyběla energie, navíc hosté už neměli co ztratit a proměňovali i těžší střely, ale zápas jsme kontrolovaně dovedli k vítězství. 

Vktor Půlpán (hráč BK JIP Pardubice):
"Zase jsme si zahráli všichni, takže super zápas pro nás všechny. Rozhodlo to, že jsme hráli to, co jsme chtěli, a to hned od začátku. Nenechali jsme soupeři ani "čuchnout", hned jsme odskočili, a to bylo rozhodující."

Karel Forejt (trenér Basket Fio banka J. Hradec):
"Gratuluji domácím k zaslouženému vítězství. My jsme po velmi špatné poslední čtvrtině v domácím utkání, kde jsme zhatili výsledek z předchozích tří čtvrtin, šli do zápasu mnohem lépe. Kvalita obou soupeřů je samozřejmě úplně někde jiinde, my jenom stěží odoláváme tlaku super týmů soutěže. Co je pro mě pozitivní, že jsme dnes nedostali tolik jednoduchých košů, jako ve středečním vzájemném utkání. Z rychlým protiútokem Pardubic jsme se vypořádali trošku lépe, v jistých pasážích dokážeme být konkurenceschopní, ale nevydržíme to dlouho."

Stanislav Zuzák (hráč Basket Fio banka J. Hradec):
"Přijeli jsme do Parudbic s tím, že chceme trošku zlepšit náš špatný výkon, který jsme předvedli v Jindřichově Hradci, kde jsme dostali strašné množství bodů - 118. Aspoň trošku se nám to tu povedlo stlačit, takže výkon byl trošku lepší. Skóre se nikdy nedostalo na žádný obrovský rozdíl, ale dá se říct, že Pardubice měly celý zápas v pohodě pod kontrolou."

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti