Upravit stránku
26. 10. 2015

Jak můžete podpořit videomapping?


Dvěma způsoby mohou fanoušci pardubického basketbalu podpořit realizaci videomappingu, který bude předcházet utkání s USK Praha.

Návrat legend na Startovači

Na portále www.startovac.cz můžete zakoupením některé z nabízených odměn finančně podpořit realizaci videomappingu. Částky, kterými lze přispět, jsou od 100 Kč (fotografie týmu BK JIP Pardubice s podpisy všech hráčů) do 5000 Kč (unikátní možnost strávit zápas s USK Praha na střídačce s pardubickými hráči).

Více informací o tomto projektu najdete zde.

Šlapeme za Beksu v aquacentru

V prostorách recepce Aquacentra Pardubice je umístěno speciální kolo od partnerské společnosti Specialized. Veřejnost má možnost aktivně se podílet na oslavách 60. výročí pardubického klubu: každý, kdo ujede alespoň 1 km, získá 1 vstupenku na retro-zápas s videomappingem. Partneři projektu - společnosti CZ Stavební holding a Specialized Concept Store Velocentrum - pak za každý najetý kilometr přispějí částkou 100 Kč na videomapping.

Více informací o tomto projektu najdete zde.

Děkujeme všem, kteří přispěli na videomapping v Tipsport aréně (21. 11. 2015)!

Partneři projektu Šlapeme za Beksu:

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti