Upravit stránku
20. 01. 2022

Hrajeme spolu... poosmé


Sobota 22. ledna 2022 je dnem, kdy spolu BK Pardubice a Komorní filharmonie Pardubice v enteria areně již poosmé rozehrají společný projekt Hrajeme spolu za Pardubice.

Koncert pardubické filharmonie a na něj navazující utkání Beksy v rámci Kooperativa NBL.

Tradiční a fanoušky i posluchači oblíbený koncept zůstane zachován i v letošním roce, stejně jako charitativní podtext akce.

Tentokrát společně pomůžeme 1,5 roční Elince z Pardubic, která trpí spinální svalovou atrofií. Organizátoři věnují rodině Elinky finanční výtěžek ze vstupného do enteria areny (vstupenky lze zakoupit online zde), a taktéž kompletní výtěžek z prodeje virtuálních vstupenek (virtuální vstupenky lze zakoupit zde). S ohledem na omezenou kapacitu areny, kdy vzhledem k aktuálním platným opatřením může do hlediště maximálně 1000 diváků, bude posílen livestream, který bude možné sledovat na platformě TVCOM.cz. "Celý program, tedy jak úvodní koncert, tak následné utkání, bude snímán na více kamer. Zkvalitněn bude rovněž zvukový záznam koncertu, v průběhu večera také připravujeme několik zajímavých rozhovorů," uvedl René Peška, PR manažer klubu.

Host: Štefan Margita

Celý program začne úvodním vystoupením Taneční skupiny InDance Pardubice v 16:30. Po průvodním slově bude následovat hodinový koncert Komorní filharmonie Pardubice, s dirigentem Janem Kučerou a světoznámým sólistou Štefanem Margitou.

"Svým překrásným tenorem Štefan Margita již pěknou řádku let získává obdiv posluchačů i odborné kritiky v nejslavnějších operních domech světa. V sobotu 22. ledna 2022 se k výčtu pódií přidá k milánské La Scale, londýnské Královské opeře v Covent Garden, newyorské Metropolitní opeře a mnoha a mnoha dalším i enteria arena Pardubice. Je mi nesmírnou ctí, že Štefan Margita přijal pozvání k hostování v rámci 8. dílu projektu Hrajeme spolu za Pardubice," uvedla čestná prezidentka projektu Jarmila Zbořilová.

Po skončení koncertu a 45minutové přestávce bude rozehráno utkání 22. kola základní části Kooperativa NBL mezi BK Pardubice a BC Geosan Kolín. Předpokládaný konec osmého ročníku Hrajeme spolu za Pardubice je po 20. hodině.

Informace o vstupenkách

Pro držitele permanentních vstupenek na sezonu 2021/2022 budou vyhrazeny sektory 106 a 113. V online předprodeji lze zakoupit vstupenky v síti Ticketportal, v den konání akce bude vchod do enteria areny otevřen hodinu před začátkem, tedy v 15:30, přičemž s ohledem na omezenou diváckou kapacitu bude k dispozici 200 ks vstupenek.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti