Upravit stránku
18. 12. 2015

Hrajeme spolu za Pardubice II


Po loňské úspěšné premiéře zbrusu nového projektu Hrajeme spolu za Pardubice připravují BK Pardubice a Komorní filharmonie Pardubice druhé pokračování. Jaké bude?

Čísla úspěšné premiéry: 3240 a 21500!

Nejprve koncert Komorní filharmonie Pardubice, završený hymnou pardubického basketbalového klubu v podání Dětského pěveckého sboru Zpěváčci při ZŠ Prodloužená, a poté basketbalové utkání BK JIP Pardubice vs. USK Praha. To vše ve fantastické kulise 3240 diváků! A navrch 21,5 tisíce Kč věnovaných na charitativní účely - ve prospěch nemocné Klárky, která byla v aréně osobně přítomna i se svojí rodinou! Takový byl jeden prosincový večer roku 2015 v pardubické Tipsport aréně.

Souhra basketbalistů se špičkovým hudebním tělesem byla velmi harmonická, a tak se připravuje druhé pokračování.

Osvědčený formát i novinky

"Podstata celého projektu, spočívající ve zcela unikátním propojení sportu a hudby, zůstává pochopitelně zachována," předesílá René Peška, PR manažer BK JIP Pardubice. Zároveň nastiňuje několik zajímavých inovací. "První, dle našeho mínění velice podstatnou změnou, je volba sobotního odpoledního termínu, neboť bychom rádi v Tipsport areně uvítali co nejvíce rodin s dětmi, pro které připravujeme atraktivní doprovodný program," zmiňuje termín konání, kterým je sobota 16. ledna.

Další inovace se týká samotného programu. "Dojde k částečné úpravě harmonogramu a především k dalšímu obohacení programu." V čem bude spočívat?

"Komorní filharmonii Pardubice (s dirigentem Peterem Ferancem, šéfdirigentem KPF) doprovodí její hosté, KYX Orchestra Chrudim, kteří navíc o přestávce basketbalového utkání budou mít vlastní samostatnou produkci," mohou se návštěvníci arény těšit na další hudební uskupení.

Na rozdíl od loňského roku celá akce neskončí se závěrem basketbalového zápasu. Po něm bude následovat poslední část koncertu filharmonie s "KYXem", program vyvrcholí vyhlášením a oceněním vítězů speciální divácké soutěže o zajímavé ceny.

Stejně jako při úspěšné premiéře, i tentokrát bude část výtěžku ze vstupného a z prodeje speciálních samolepek a triček s logem projektu Hrajeme spolu za Pardubice, věnována na charitativní účely.

Vstupenky a dárkový voucher

Vstupenky na druhý ročník projektu Hrajeme spolu za Pardubice již jsou v prodeji. Zakoupit je můžete přes internet, anebo osobně v hale Dukla (ul. V Ráji 311, Pardubice - po předchozí dohodě s pí. Olgou Remešovou: olga.remesova@bkpardubice.cz).

V nabídce je i speciální voucher - V.I.P. vstupenka na palubovku, které jejímu držiteli zajišťuje vyhrazené místo v bezprostřední blízkosti palubovky, odkud bude moci sledovat celý program, tedy všechny části koncertu i basketbalové utkání. Cena voucheru je 250 Kč.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti