Upravit stránku
04. 02. 2016

Druhý turnaj ligy pro ZŠ Pardubičky


Stejně jako úvodní turnaj, který se hrál v listopadu 2015, i dnešní druhé klání základní fáze Ligy škol skončilo vítězstvím Základní školy Pardubičky, jejíž žáci vyhráli všechna dosavadní utkání.
Již podruhé se v pardubické hale Dukla sešli žáci pěti pardubických základních škol, které se přihlásily do nového projektu nazvaného Liga škol. Účastní se ho děti z 3. až 5. tříd, vždy se hraje systémem každý s každým (v každém turnaji každá ZŠ odehraje 4 zápasy). V základní fázi se odehrají tři turnaje (ten příští, třetí, je na programu ve středu 2. 3. v Tipsport aréně), následně Liga škol vyvrcholí finálovým turnajem o konečné umístění.

Z každého družstva byl i dnes vyhlášen nejlepší hráč, jenž obdržel poukázku na občerstvení do restaurací McDonald´s Pardubice v hodnotě 200 Kč.

Všechny děti obdržely 4 volné vstupenky na utkání Kooperativa NBL mezi BK JIP Pardubice a USK Praha, které se bude hrát ve středu 2. 3. v Tipsport aréně.

Děkujeme všem mladým basketbalistkám a basketbalistům za účast a blahopřejeme jim k předvedeným výkonům.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti