Upravit stránku
07. 04. 2022

Arsenije Vučkovič do Beksy


Třiadvacetiletý pivot Arsenije Vučkovič z Bosny a Hercegoviny je novým jménem na soupisce BK Pardubice.

Rodák z Banja Luky odehrál dlouhodobou část letošního ročníku Kooperativa NBL v dresu BK Redstone Olomoucko, přičemž jeho zápasové průměry činily 14,8 bodu + 6,8 doskoku za 31 odehraných minut (užitečnost 15,7).

Pardubický klub podepsal s Arsenije Vučkovičem kontrakt do konce letošní sezony 2021/2022.

Vyjádření sportovního ředitele Radka Nečase:

"Před blížícím se vrcholem sezony se nám naskytla příležitost posílit tým o jednoho podkošového hráče, kterou jsme se rozhodli využít. Velmi rychle jsme se domluvili na příchodu Arsenijeho Vučkoviče, s nímž jsme podepsali kontrakt do konce letošního ročníku Kooperativa NBL. Arsenije dobře zná prostředí české ligy, neboť působil v dresu Olomoucka, přičemž v průběhu celé sezony prokazoval stabilní výkonnost a na své pozici patřil k nejlepším hráčům v lize. Pevně věříme, že na tyto výkony naváže i v dresu Beksy a pomůže našemu týmu dosáhnout vytyčených cílů. Arsenijeho v našem klubu srdečně vítáme a přejeme mu, ať se mu v play-off daří."

Vyjádření hráče Arsenijeho Vučkoviče:

"Když mi zavolali lidé z pardubického klubu a řekli mi o svém zájmu, abych se pro play-off připojil k týmu, vůbec jsem neváhal. Myslím, že Pardubice jsou skvělý tým, velmi dobře organizovaný, s dobrým trenérem. Po rozhovoru s trenérem Repešou mám naprosto jasnou představu o tom, proč mě klub chce a co ode mě bude na palubovce očekávat. Přicházím, abych Pardubicím pomohl dosáhnout jejich cílů. Do každého zápasu, který nás čeká, se budu snažit dát maximum!"

Arsenije Vučkovič:
  • narozen: 16. 8. 1998 (Banja Luka, Bosna a Hercegovina)
  • výška: 206 cm
  • pozice: 4
  • číslo dresu: 43
  • hráčská kariéra: Mladost Mrkonjič Grad (BIH), Student Mostar (BIH), KK Teodo Tivat (BIH), BK Redstone Olomoucko, BK Pardubice

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti