Dino Repeša v Bekse

TISKOVÁ ZPRÁVA - Pardubický klub oznamuje složení trenérského týmu od sezony 2021/2022. Hlavním trenérem Beksy se stává chorvatský kouč Dino Repeša, jeho asistentem bude Adam Konvalinka.

Pohovory a kondice

Minulý týden, ve čtvrtek 29. dubna, odehráli svůj poslední zápas v letošní sezoně. Jaký program čeká pardubické basketbalisty v nadcházejících dnech a týdnech?

Ohlasy po Utkání 3

Beksa prohrála třetí čtvrtfinálové utkání s BC Geosan Kolín 79:81 a celou sérii poměrem 0 - 3 na zápasy. Jak hodnotili závěrečný duel i celou sérii trenéři a hráči obou týmů?

Drama. A konec sezony

Vyhrabali se z šestnáctibodové propasti a 5 minut před koncem vedli o 9 bodů! Ani to však pardubickým basketbalistům nestačilo k prodloužení čtvrtfinálové série, z postupu se raduje Kolín.

Zápas 3: Beksa vs. Kolín

Zády ke zdi. Beksa už nemá ve čtvrtfinálové sérii s Kolínem kam uhnout. Chce-li prodloužit své účinkování v play-off, bezpodmínečně musí v utkání číslo 3 svého soka porazit.

Trest pro Thomase Dunanse

Disciplinární komise NBL projednala incident z druhého čtvrtfinálového utkání play-off mezi BC Geosan Kolín a BK JIP Pardubice a oznámila trest pro Thomase Dunanse.

Musíme tam nechat všechno!

Byl jedním z pěti dvouciferných střelců Beksy, ani 14bodový příspěvek Michala Svobody však k výhře nestačil. V Kolíně jsme prohráli i čtvrtfinálový Zápas 2 a stojíme zády ke zdi.