Upravit stránku
18. 08. 2020

K dalšímu testu do Kolína


Druhý přípravný zápas proti ligovému soupeři odehrají pardubičtí basketbalisté ve středu, kdy se vydají do Kolína k duelu s domácím Geosanem.

Úvodním herním testem Beksa prošla v sobotu, kdy po velmi dobře odehraných třech čtvrtnách prohrála v Nymburku o 12 bodů.

Více o tomto utkání čtěte zde: Výborné tři čtvrtiny

Krátký rozhovor s Prokopem Slaninou čtěte zde: Máme na čem stavět

Na začátku tohoto týdne byl na programu tréninkový zápas s Pískem. "Až na Tomáše Vyorala dostali minuty všichni hráči. Byl to pro nás velmi dobrý test," říkal asistent trenéra Adam Konvalinka po vítězství 92:78. Již o dva dny později nastoupíme na kolínské palubovce. "Program je nahuštěný, ale to jsme přesně chtěli," podotkl pardubický asistent.

"Na středeční utkání nepřipravujeme žádné novinky. Pokračujeme v pilování našich kombinací, momentálně také hodně pracujeme na komunikaci v obraně a na doskoku," popsal náplň tréninkových jednotek. Stejně jako v Nymburku, ani v Kolíně nebudou mít trenéři k dispozici kompletní sestavu. "S drobnými zraněními se potýkají Jakub Merešš a Petr Heřman." Druhý jmenovaný hrát nebude, o Mereššově případném startu se rozhodne až před utkáním. "Ještě ale stále netrénuje, takže spíš nebude hrát," upřesnil Adam Konvalinka. "Příležitost dostanou mladí hráči z projektu ERA Golden Talents."

Utkání v Kolíně začne v 17 hodin.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti