Upravit stránku
25. 12. 2021

Znovu v tréninku


Po dvou dnech volna Beksa v sobotním podvečeru znovu zahájila přípravu na blížící se derby s Královskými sokoly - to je na programu již v úterý 28. prosince.

Poslední předvánoční utkání Beksa odehrála v pondělí 20. prosince, kdy v rámci 4. kola Českého poháru uspěla v hale Snakes Ostrava (více čtěte zde: Postup za první půli). Následující dva dny, 21. a 22. prosince, ještě hráči trénovali, volno dostali 23. a 24. prosince, aby se 25. prosince v podvečer opět společně sešli v hale Dukla. "Řekl bych, že to byla taková ideální pauza. Člověk si trochu odpočinul a zároveň z toho nijak nevypadnul," podotkl rozehrávač Petr Šafarčík.

"Pauza byla fajn, ale teď už se všichni moc těšíme na jeden z velkých zápasů, kterým derby s Hradcem rozhodně je," obrátil Peca svou mysl k blížícímu se poslednímu zápasu v roce 2021. Není pochyb o tom, že pardubičtí basketbalisté by se velmi rádi rozloučili s končícím kalendářním rokem vítězně, k čemuž by jim nepochybně výrazně pomohla podpora zaplněného hlediště. "Myslím, že to, že se bude hrát právě derby, je skvělá pozvánka pro naše výborné fanoušky, aby si mezi svátky zašli na takovýhle zápas," zve Peca fanoušky do hlediště Sportovní haly Dašická.

Utkání mezi BK JIP Pardubice a Královskými sokoly začne v úterý 28. prosince v 17:30, vstupenky jsou k dipozici zde.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti