Upravit stránku
08. 08. 2016

Žijte s Beksou v olympijském parku


Co všechno čeká na malé i velké návštěvníky, kteří přijdou na stanoviště Beksy v rámci Olympijského parku Pardubice 2016 do parku Na Špici?

V první řadě si mohou vyzkoušet své basketbalové dovednosti (střelbu, driblink, přihrávky.)

Beksa však připravila i mnoho zajímavých bonusů, spojených výhradně s olympijským parkem.

  • Balíček vstupenek na 3 domácí utkání FIBA Europe Cupu

V nadcházející sezoně 2016/2017 se pardubičtí basketbalisté představí i na evropské scéně, konkrétně ve FIBA Europe Cupu. Ve čtyčlenné základní skupině je čekají 3 domácí utkání, a právě exkluzivní balíček vstupenek na 3 domácí pohárová utkání můžete na stanovišti Beksy v Olympijském parku Pardubice zakoupit za zvýhodněnou cenu 240 Kč (standardní cena 3 vstupenek činí 330 Kč), a to každý všední den od 13 do 16 hodin.

  • Vstupenka na akci Hrajeme spolu za Pardubice 3

Unikátní projekt Hrajeme spolu za Pardubice, který společně realizují BK JIP Pardubice a Komorní filharmonie Pardubice, bude mít v sezoně 2016/2017 již třetí pokračování (28. 12. 2016). Návštěvníci Tipsport arény si užijí jedinečný koncert komorní filharmonie a poté zhlédnou utkání 17. kola Kooperativa NBL mezi Beksou a Ostravou. V průběhu Olympijského parku Pardubice bude možné zakoupit vstupenku na tuto akci za zvýhodněnou cenu 60 Kč (standardní cena vstupenky činí 110 Kč), taktéž každý všední den od 13 do 16 hodin.

  • Permanentka se slevou 10%

V rámci Olympijského parku Pardubice se uskuteční autogramiáda celého týmu Beksy - v neděli 14. srpna od 17 do 19 hodin. Právě v tento den a v tomto čase budou mít fanoušci jedinečnou možnost zakoupit si permanentku BASIC na sezonu 2016/2017 se slevou 10%, tedy za 1350 Kč (standardní cena permanentní vstupenky BASIC činí 1500 Kč).

  • Soutěž o čip do Aquacentra Pardubice

Po dobu konání olympijských her je připravena soutěž o atraktivní cenu: dárkový čip do Aquacentra Pardubice v hodnotě 800 Kč. Do soutěže se může zapojit každý, kdo navštíví stanoviště Beksy v parku Na Špici a splní následující podmínky:

a) označí facebookový profil BK Pardubice (/BeksaPardubice) "To se mi líbí"

b) vyfotografuje se na stanovišti Beksy v parku Na Špici

c) tuto fotografii umístí na facebookový profil BK Pardubice, pod banner Soutěž s Beksou o čip do aqua

Vyhodnocení soutěže proběhne po skončení olympijských her: autor fotografie s největším počtem liků získá dárkový čip do Aquacentra Pardubice.

Těšíme se na vás na basketbalovém stanovišti v parku Na Špici.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti