Upravit stránku
26. 04. 2023

Zápas 4: Ústí n. L. vs. Beksa


Nechtějí-li se pardubičtí basketbalisté ocitnout ve čtvrtfinálové sérii s ústeckou SLUNETOU zády ke zdi, nutně potřebují zvládnout středeční zápas číslo 4.

ČTVRTFINÁLE PLAY-OFF KOOPERATIVA NBL, ZÁPAS Č. 4:

SLUNETA Ústí n. L. vs. BK KVIS Pardubice
středa 26. 4. v 18:00 | Sportcentrum SLUNETA

Úterní duel jsme výtečně rozehráli, v první čtvrtině jsme byli vpředu až o 14 bodů.

SLUNETA se však z poměrně hluboké propasti velmi záhy dostala, což bylo pro další vývoj Zápasu 3 naprosto zásadní.

"Po prvním poločase jsme měli vést o víc než 4 body," shodli se trenér Dino Repeša s rozehrávačem Tomášem Vyoralem (review třetího utkání čtěte zde: Druhý bod pro SLUNETU). Domácí tým po obrátce otočil skóre ve svůj prospěch a po výhře 93:85 se ujal vedení v sérii 2 - 1. "Furt je to z našeho pohledu 1 - 2, ale musí to pro nás být vztyčený varovný prst," zdůraznil Vyo a pokračoval: "Prohrávat 1 - 3, to by se otáčelo hrozně těžce. Do středečního zápasu musíme vstoupit s ještě vyšší intenzitou než v úterý. Je potřeba hrát víc do těla, ještě agresivněji a hlavně to musíme vydržet déle než jenom jednu čtvrtinu," doplnil jeden z lídrů Beksy.

V dlouhodobé části NBL jsme oba dva zápasy na ústecké palubovce vyhráli.

Není třeba nijak zvlášť zdůrazňovat, že nejdůležitější období přichází právě teď. "Zkusíme překvapit Ústí stejně, jako se to podařilo jim ve druhém zápasu v Pardubicích," burcuje trenér Dino Repeša.

"Bude to opět náročný zápas, protože ústecký tým hraje v domácím prostředí velmi dobře, jen velice málo týmům se tady podařilo v letošní sezoně vyhrát. Každopádně se co nejlépe připravíme, i po taktické stránce, a pevně věřím, že odehrajeme lepší utkání než v úterý," dodal pardubický kouč.

V závěru týdne se tato čtvrtfinálová série znovu vrátí do Pardubic, pátý duel se bude hrát v sobotu 29. dubna od 17:30 ve Sportovní hale Dašická. Vstupenky na tento zápas můžete zakoupit již nyní online v síti Ticketportal.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti