Upravit stránku
19. 12. 2021

V Českém poháru do Ostravy


Na palubovce předního prvoligového týmu Snakes Ostrava, jemuž v tabulce skupiny Východ momentálně patří 2. místo, vstoupí pardubičtí basketbalisté do Českého poháru. 

4. KOLO ČESKÉHO POHÁRU:

Snakes Ostrava vs. BK JIP Pardubice
pondělí 20. 12. v 19:30 | Ostrava

Pro Beksu půjde o poslední předvánoční utkání.

To předchozí ligové, v Brně, jsme bohužel nezvládli, v sobotu jsme podlehli o 15 bodů (více čtěte zde: Došly síly).

O dva dny později nás čeká cesta do Ostravy. "V 1. lize se prezentují hodně sympaticky. Hrají hodně agresivní, rychlý basketbal, ve spoustě zápasů skórují přes 100 bodů," uvedl pardubický asistent trenéra Adam Konvalinka k soupeři, jenž se v 1. lize pyšní bilancí 10 výher a 3 porážek a v průběžné tabulce jsou před ním pouze Tuři Svitavy (bilance 13/1). "Pod košem se opírají o z Opavy zapůjčeného Jana Mičku, na rozehrávce o Jana Stehlíka, jenž kdysi hrál v NBL. Tyto hráče doplňují vlastní odchovanci." O tom, co Beksu při její pohárové premiéře v letošní sezoně čeká, tedy máme zcela jasnou představu. "Agresivní, běhající soupeř. Rozhodně musíme k zápasu přistoupit maximálně koncentrovaně," nabádá Adam Konvalinka.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti