Upravit stránku
31. 07. 2023

V Bekse končí pětice hráčů


V mezidobí mezi uplynulým ročníkem a novou sezonou 2023/2024, která odstartuje 23. září, dochází v hráčském kádru BK KVIS Pardubice k několika zásadním změnám.

V pardubickém klubu již nebudou pokračovat rozehrávači Filip Novotný, Nick Neal, DeMarco Dickerson a podkošoví hráči Mateo Čolak s Robertem Rikićem. "Všem hráčům děkujeme za jejich výkony v dresu Beksy v uplynulé sezoně a přejeme jim hodně štěstí v další basketbalové kariéře," uvedl sportovní ředitel Radek Nečas.

V nadcházející sezoně se Beksa po pěti letech vrátí do FIBA Europe Cupu. O účast v základní fázi tohoto prestižního evropského poháru bude usilovat v kvalifikaci, losování proběhne v úterý 8. srpna v Mnichově.

Více jsme psali zde: Do kvalifikace o Europe Cup

Příprava na novou sezonu odstartuje úvodním společným tréninkem ve stejný den, tedy v úterý 8. srpna. Sledujte pečlivě webové stránky a sociální sítě Beksy (/BeksaPardubice), již velmi brzy vám přineseme další novinky.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti