Upravit stránku
28. 08. 2018

Startují přípravné zápasy


Dvěma zápasy na Slovensku - úterním v Handlové a středečním v Bratislavě - odstartují pardubičtí basketbalisté herní přípravu na sezonu 2018/2019.

Beksa má za sebou tři týdny fyzické a basketbalové přípravy.

Hráči strávili hodně času v posilovně, ale také na palubovce. Na konci srpna jsou na programu i první dvě přípravná utkání, a to proti soupeřům, kteří na sebe narazili ve čtvrtfinále loňského ročníku nejvyšší slovenské soutěže. Inter Bratislava vyřadil MBK Handlová poměrem 3-0 na zápasy, aby v semifinále nestačil na Košice poměrem 2-4.

Jaký program čeká pardubické basketbalisty v následujících dvou dnech?

V úterý 28. srpna v 9 hodin odjedou od haly Dukla směr Handlová, kde je od 17 hodin čeká duel s domácím MBK. V Handlové tým přenocuje a ve středu 29. srpna po obědě vyrazí do Bratislavy, kde zápas s Interem začne v 15:30. Trenéři Levell Sanders a Tomáš Bartošek budou mít k dispozici 11 hráčů: úvodní zápasy neabsolvují rozehrávač Viktor Půlpán, jenž se připravuje s národním týmem, a dvojice Dwayne Bejnamin-Jakub Čejka.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti