Upravit stránku
09. 08. 2023

Příprava začala


Úterý 8. srpna bylo dnem, kdy pardubičtí basketbalisté zahájili první tréninkovou jednotkou společnou přípravu na nadcházející sezonu 2023/2024.

Trenéři Dino Repeša s Vanjou Miljkovićem ještě zdaleka nemají k dispozici kompletní sestavu.

Nedávno oznámená posila, křídelník Martin Kheil (psali jsme zde: Martin Kheil do Beksy), se připojí ke svým novým spoluhráčům na konci tohoto týdne. Úspěšný univerziádní reprezentant Matěj Burda, jenž si přivezl z Číny zlatou medaili, dostal týdenní volno a v Bekse se bude hlásit v pondělí 14. srpna, o den později přiletí do České republiky chorvatský podkošový hráč Jure Škifić (psali jsme zde: Jure Škifić do Beksy). V dohledné době klub oznámí příchody zbývajících dvou zahraničních akvizic na pozice 1 a 5.

Do přípravy A-týmu jsou zařazeni i talentovaní mladí hráči z mládežnického klubu BK Vividbooks Pardubice, konkrétně kvintet Michal Bílek, Adam Mikuláš, Josef Pluhař, Marek Simonides a Jakub Soldán.

Přípravné zápasy

sobota 26. 8. v 17:00:
BK KVIS Pardubice vs. BC Geosan Kolín

středa 30. 8. v 18:00:
WKS Slask Wroclaw vs. BK KVIS Pardubice

středa 6. 9. v 17:30:
BK KVIS Pardubice vs. ERA Basketball Nymburk

neděle 10. 9. v 17:00:
BC Zielona Góra vs. BK KVIS Pardubice

středa 13. 9. v 18:00:
BC GGMT Vídeň vs. BK KVIS Pardubice

pondělí 18. 9. v 17:30:
BK KVIS Pardubice vs. SLUNETA Ústí n. L.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti