Upravit stránku
25. 04. 2019

Přestali jsme se soustředit


Čtvrté a poslední utkání čtvrtfinálové série mezi Beksou a Olomouckem (91:100) hodnotili trenéři Levell Sanders s Predragem Benáčkem a hráči Radek Nečas s Petrem Bohačíkem.

Pozápasové komentáře

Levell Sanders (trenér domácích):
"Gratuluji Olomoucku k vítězství a k postupu. Myslím, že do zápasu jsme vstoupili dobře, stejně jako včera. Na začátku jsme dělali, co jsme měli, včetně eliminace útočných doskoků hráčů Olomoucka. Bohužel, ve druhém poločase jsme se přestali soustředit, a i když jsem u nás viděl energii a bojovnost, nestačilo to. Nedařilo se nám střelecky, zatímco Olomoucko mělo několik dvouciferných střelců."

Radek Nečas (hráč domácích):
"Jak hodnotit zápas, když jsme vypadli z play-off. Negace, negace, negace... Obdrželi jsme na domácí palubovce 100 bodů a s tímhle play-off zápasy vyhrávat nemůžeme. To, co jsme předváděli v dnešním zápase, jsme předváděli v celém play-off: nedokázali jsme vzdorovat útočným akcím Olomoucka. Oni dávali jeden koš za druhým. Když už se nám podařilo pokrýt jejich nejlepší dva střelce, zvedl se Dunans, Péťa Bohačík odehrál jednu z nejlepších sérií, co jsem v basketu. Olomoucko postoupilo jednoznačně zaslouženě."

Predrag Benáček (trenér hostů):
"Zápas byl přesně takový, jaký jsem čekal. Pardubice chtěly hodně vyhrát - hraje se na 4 vítězství a bylo to 3 - 0. Myslím, že jsme hráli týmově, dneska i včera jsme hráli týmověji než Pardubice, a to byl důvod, proč jsme zvítězili. Musím říct, že jsem nečekal, že série skončí 4 - 0 pro nás, myslel jsem, že to bude dlouhá série, ale opravdu jsme hráli dobře. Přál bych si, aby nám to vydrželo i dál."

Petr Bohačík (hráč hostů):
"Byl to těžký zápas. Tak nějak klasicky nám nevyšel úvod, Pardubice měly až na první zápas lepší začátky, větší hlad, dostaly se do vedení. Připravovali jsme se na to, věděli jsme, co nám dělá problémy, ale v každém zápase se tím chytly. Začátky nám moc nevycházely, dostali jsme laciné koše, naštěstí jsme nepropadali panice a vždycky jsme to včas dotáhli. Hodně nás trápil Jackson, trefoval až neuvěřitelné střely a udržoval nás pořád v obavách, ale měli jsme to docela kontrolované. Ačkoliv jsme Pardubicím nedovolili ani jednu výhru, byla to hodně těžká série. Na hřišti jsme si nic nedarovali, poměr 4 - 0 neodpovídá tomu, co se dělo na hřišti, ale samozřejmě jsme rádi, že jsme sérii ukončili takhle brzo."

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti