Upravit stránku
26. 12. 2018

Před posledním zápasem roku


Své poslední utkání v kalendářním roce 2018 odehrají pardubičtí basketbalisté v Prostějově, kde v rámci sobotního 16. kola vyzvou domácí Olomoucko.

Po úspěšném předvánočním derby s Tury, v němž si Beksa připsala jubilejní desáté vítězství v letošním ročníku Kooperativa NBL (více čtěte zde: Derby a druhé místo pro Beksu), měli hráči třídenní volno. Po Štědrém dnu se poprvé sešli ve středu 26. prosince odpoledne, dnes, tedy ve čtvrtek 27. prosince, již byly na programu dvě tréninkové jednotky, v pátek pak tým absolvuje předzápasový trénink. Mimo tréninkovou zátěž i nadále zůstává Dwayne Benjamin, jenž se zranil v utkání v Hradci Králové a vynechal i následující zápas proti Svitavám. O jeho případném startu v Prostějově se teprve rozhodne.

Sobotní hit čtvrtého Olomoucka (série čtyř výher v řadě) a druhé Beksy (tři výhry v řadě) začne v 18 hodin, duel vysílá ČT sport.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti