Upravit stránku
14. 08. 2017

Permanentní vstupenky


Informace o prodeji permanentních vstupenek na domácí utkání BK JIP Pardubice v sezoně 2017/2018.

V nadcházející sezoně se Beksa představí ve třech soutěžích: v Kooperativa Národní basketbalové lize, Českém poháru a ve FIBA Europe Cupu. Permanentní vstupenky jsou platné na všechna domácí utkání ve všech třech výše uvedených soutěžích, v případě Kooperativa Národní basketbalové ligy včetně zápasů play-off 2018.

Ceny permanentních vstupenek zůstávají stejné jako v minulé sezoně:

BASIC - 1500 Kč
MOJE PARTA - 4500 Kč (4 ks permanentky BASIC za cenu 3 ks)
SENIOR - 500 Kč (nad 65 let)
FAN - 300 Kč (jen pro členy Fan clubu)

Domácí utkání Kooperativa NBL (kromě projektu Hrajeme spolu za Pardubice) pardubičtí basketbalisté odehrají ve Sportovní hale Dašická, kde permanentka platí do konkrétního sektoru a na konkrétní místo. Zápasy evropského poháru se budou hrát v Tipsport aréně, kde lze využít kterékoliv místo v hledišti (mimo vyhrazené V.I.P. sektory).

Jak lze zakoupit permanentku?
  • osobně v hale Dukla (PO - PÁ vždy od 8 do 12 a od 13 do 16 hodin)
  • přes internet (odkaz do systému online prodeje zde)

Kontakt: vstupenky@bkpardubice.cz

Důležité upozornění

Permanentní vstupenky budou k dispozici až ve druhé polovině září, tato prodleva je způsobena přechodem všech klubů Kooperativa NBL na jednotný ticketingový systém. V současné době jsou zájemcům o permanentní vstupenky vydávány vouchery, přičemž výměna těchto voucherů za permanentní vstupenky proběhne ve druhé polovině září.

DĚKUJEME, ŽE JSTE S NÁMI!

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti