Upravit stránku
23. 06. 2023

Permanentky na Beksu


Uvnitř článku vám přinášíme ucelené informace o cenách permanentních vstupenek i jednotlivého vstupného na domácí utkání BK KVIS Pardubice v příští sezoně 2023/2024.

Beksa v minulé sezoně po pěti letech postoupila mezi nejlepší čtyři týmy Kooperativa NBL. Již od úvodních kol základní části se mohla plně spolehnout na vynikající podporu svých fanoušků, přičemž vše vygradovalo v nesmírně atraktivních zápasech play-off, které se odehrávaly ve fantastické kulise napěchované Sportovní haly Dašická. "Velmi bych si přál, abychom navázali na obrovskou vlnu diváckého zájmu z play-off 2023 i v další sezoně," vyjádřil se generální manažer Martin Marek v posezonním rozhovoru.

Celý rozhovor si můžete přečíst zde.

Vzrůstající divácký zájem nejlépe dokládají oficiální čísla.

Pardubice byly v uplynulém ročníku druhým nejnavštěvovanějším klubem v celé Kooperativa NBL (po Opavě): na domácí utkání Beksy si nacházelo cestu v průměru více než 1000 fanoušků, v osmi duelech play-off toto číslo narostlo až na necelých 1300! "Všem našim fanouškům ještě jednou upřímně děkujeme za skvělou podporu, kterou nám dávali v minulé sezoně, a už se velmi těšíme na společné zážitky v té přístí. Pevně věřím, že naši stávající permanentkáři opět nebudou váhat a včas si zajistí své stálé místo v hledišti. Stejně tak si všichni moc přejeme, aby tento úžasný boom, jehož jsme byli svědky, oslovil i nové fanoušky, potenciální nové permanentkáře," řekl dále pardubický generální manažer.

"Přestože si plně uvědomujeme, že každé zdražování je velice citlivé a jak jsem již řekl, vás, našich fanoušků v hledišti, si opravdu velmi vážíme, jsme nuceni přistoupit ke zvýšení ceny vstupenek," pokračoval Martin Marek.

"Permanentní vstupenky i jednotlivé vstupné jsme drželi několik let ve stejné výši, nicméně veškeré náklady, související s organizací domácích utkání, neustále rapidně stoupají. Naprosto zodpovědně však mohu říci, že ruku v ruce se zdražením vstupného se i nadále vynasnažíme, abyste si z každého zápasu svého oblíbeného týmu odnášeli co možná nejlepší divácký prožitek, ať už ze Sportovní haly Dašická nebo z enteria areny. Srdečně vám všem děkujeme za podporu," doplnil Martin Marek.

Ceník permanentních vstupenek na domácí utkání v sezoně 2023/2024

BASIC - 2 400 Kč

MOJE PARTA - 7 200 Kč (4 ks permanentek BASIC za cenu 3 ks - průměrná cena 1 permanentky činí 1 800 Kč)

PATRIOT - 5 700 (permanentka na 3 sezony - průměrná cena na 1 sezonu činí 1 900 Kč)

SENIOR - 900 Kč (od 65 let)

Permanentní vstupenka opravňuje jejího držitele ke vstupu na všechna domácí utkání v rámci dlouhodobých fází všech soutěží, jichž se pardubický klub v dané sezoně účastní (Kooperativa NBL, Český pohár, evropský pohár), zaručuje mu rovněž předkupní právo na vstupenku na veškerá domácí utkání v play-off Kooperativa NBL.

Permanentní vstupenky na domácí zápasy BK KVIS Pardubice budou v prodeji takto:

1) Pro stávající permanentkáře od pátku 23. června 2023

  • rezervaci permanentní vstupenky proveďte u paní Petry Panchartkové přes e-mail: petra.panchartkova@bkpardubice.cz
  • v rezervačním e-mailu uveďte: druh permanentní vstupenky (sektor, řadu, místo) a velikost trička (jako dárek obdržíte tričko Beksy)
  • předkupní právo trvá do středy 12. července 2023!

2) Pro nové permanentkáře od pátku 14. července 2023

  • rezervaci permanentní vstupenky proveďte u paní Petry Panchartkové přes e-mail: petra.panchartkova@bkpardubice.cz
  • v rezervačním e-mailu uveďte: druh permanentní vstupenky a velikost trička (jako dárek obdržíte tričko Beksy)
Výhody koupě permanentky na sezonu 2023/2024:
  • místo dle vlastního výběru na celou sezonu
  • dárek (tričko Beksy)
  • zvýhodněná cena oproti nákupu jednotlivých vstupenek
  • pohodlí bez front u pokladny
  • předkupní právo na vstupenky na play-off Kooperativa NBL

Kompletní ceník permanentek i jednotlivých vstupenek naleznete v sekci Vstupenky.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti