Upravit stránku
20. 04. 2016

O třetí bod ve čtvrtek od 20 hodin


Podruhé se čtvrtfinálová série mezi Pardubicemi a Opavou přesunuje do Sportovní haly Dašická. Beksa si může v Utkání 4 zajistit postup do semifinále!

ČTVRTFINÁLE PLAY-OFF, 4. ZÁPAS:

BK JIP Pardubice vs. BK Opava
(čtvrtek 21. 4. ve 20 hodin, Sportovní hala Dašická)

První postupový mečbol za stavu 2-0 pardubický tým nevyužil, nyní má k dispozici druhý – ve svém domácím prostředí. „Tak jako opavské publikum táhlo svůj tým ke skvělému výkonu, my jsme přesvědčeni, že dnes nám pomůžou naši fanoušci, že nám dodají energii a poženou nás za vítězstvím a za postupem,“ těší se pardubický trenér Tomáš Bartošek na již tradičně výtečnou kulisu ve Sportovní hale Dašická.

Není pochyb o tom, že na palubovce se bude odehrávat nesmlouvavá bitva.

Jedním z klíčových faktorů bude jistě boj o odražené míče. V této činnosti měla v základní části i v Utkání 1 navrch Beksa, ovšem v zápasech číslo 2 a 3 se Opavští dokázali pardubickým hráčům vyrovnat. „Hlavně v posledním utkání jsme dovolili opavským hráčům doskoky po nepříliš povedených střelách, nebo v situacích, kdy už míče mířily do autu. Je potřeba jít do těchto soubojů s enormní energií a bojovností, v tomto smyslu budeme apelovat na hráče,“ řekl dále Tomáš Bartošek.

Vstupenky k stání si můžete zakoupit přes internet - odkaz do systému online prodeje zde.

Další informace
  • K dispozici bude hlídaný dětský koutek (od 19 hodin do konce utkání).
  • O přestávkách mezi čtvrtinami a mezi poločasy vystoupí dva páry akrobatického rokenrolu z klubu KOLB Dance VSK FTVS Praha.
  • O time-outech vystoupí cheerleaders IM CHEER Pardubice.

Parkování u Sportovní haly Dašická

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti