Upravit stránku
07. 11. 2016

Lambovo koření


Druhým hráčem Beksy, jenž sestavil svoji vlastní kořenící směs, která je nyní v prodeji, je americký rozehrávač Lamb Autrey. 

V měsíci říjnu představil svou originální kořenící směs kapitán Radek Nečas. Šutysovo koření je směsí na drůbeží maso, použít jej můžete na kuřecí či krůtí steaky, stejně jako do všech druhů masových směsí z drůbežího masa.

Video z vaření si můžete přehrát zde.

Recept na penne s kuřecím masem v krémové omáčce s rajčaty a špenátem a s Šutysovým kořením najdete zde.

Lambovo koření je směs na zeleninu a těstoviny. Výtečně ochutí vařenou, dušenou, restovanou i grilovanou zeleninu všech druhů. Jakýmkoliv těstovinovým jídlům dodá tu pravou a originální chuť - ať už vařené, nebo zapečené těstoviny s masem či bez něj. Tuto kořenící směs lze také použít k dochucení dalších příloh, jako jsou brambory nevo rýže.

Koření od hráčů Beksy

V průběhu letošní sezony bude postupně představeno celkem pět různých druhů koření, které podle své chuti namíchala pětice vytipovaných pardubických basketbalistů. Tato koření můžete zakoupit při domácích zápasech ve fan shopu Beksy, nebo na eshopu Obchod Oliver. Cena koření je 39 Kč, část z výtěžku bude poukázána na projekt Sportovní hry s basketbalem, který pro děti z pardubických mateřských škol připravuje BK JIP Pardubice.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti