Upravit stránku
08. 09. 2017

Jediná domácí příprava


K jedinému domácímu přípravnému utkání si pardubický klub pozval slovenský tým Inter Bratislava, hrát se bude v sobotu po poledni ve Sportovní hale Dašická.

PŘÍPRAVA:

BK JIP Pardubice vs. Inter Bratislava
(sobota 9. 9. ve 14 hodin, SH Dašická)

Beksa má za sebou úvodní herní testy, které absolvovala na konci minulého týdne v Polsku.

Více o těchto přípravných utkáních můžete číst zde:

Start Lublin vs. BK JIP Pardubice - Cenné minuty pro mladé hráče
BK JIP Pardubice vs. Cmoki Minsk - Rozhodla trojková smršť
Dabrowa Górnicza vs. BK JIP Pardubice - Vydařený závěr turnaje

Trenérská dvojice Levell Sanders-Tomáš Bartošek postrádala reprezentanta Kamila Švrdlíka, dlouhodobě zraněného křídelníka Davida Škrance a amerického rozehrávače Trevina Parkse, s nímž se záhy klub dohodl na předčasném ukončení kontraktu.

Tiskovou zprávu čtěte zde: T. Parks, D. Škranc

K poslednímu, vítěznému duelu v Polsku nenastoupil ani týmový top-skórer Dominez Burnetta zatím není jasné, zda v sobotu bude moci hrát. K týmu by se však měl připojit reprezentant Kamil Švrdlík - český národní tým skončil na evropském šampionátu již po základních skupinách, takže Kamil se vrátí na začátku víkendu do Česka.

"Oproti turnaji v Polsku se určitě budeme chtít zlepšit v obranném doskoku. V této činnosti jsme měli hluchá místa a dovolovali jsme soupeřům druhé a třetí střely," předeslal trenér Tomáš Bartošek, co trenéři očekávají od čtvrtého přípravného duelu. "Na útočné polovině hřiště budeme chtít být ještě agresivnější po situacích pick and roll, kdy budeme chtít důrazněji atakovat vnitřní prostor, abychom donutili bránící tým k výpomoci a tím si otvírali prostor na perimetru."

Trenéři věří, že s narůstajícím počtem přípravných utkání se bude lepšit týmová souhra. "Tak, aby hráči věděli, kdo a jak reaguje v obraně i v útoku," přikývl Bartošek. "Právě k tomu slouží přípravné zápasy. Naše souhra se musí s každým dalším utkáním zlepšovat a zdokonalovat, tak jako to bylo na předchozím turnaji v Polsku, kde byly naše výkony lepší a lepší," doplnil pardubický trenér.

Vstupenky

Jednotné vstupné na přípravné utkání s Interem Bratislava činí 50 Kč. Držitelé voucherů na permanentní vstupenky mají vstup zdarma (po prokázání se voucherem). U pokladny bude možné zakoupit vouchery na permanentní vstupenky.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti