Upravit stránku
02. 02. 2018

Beksa, filharmonie, Dasha


Sobota 3. února 2018 je dnem, kdy to Beksa s Komorní filharmonií Pardubice již počtvrté rozehrají za Pardubice. Co vás čeká? Jedinečný koncert a atraktivní utkání NBL.

HRAJEME SPOLU ZA PARDUBICE IV
sobota 3. 2. v 16:30, Tipsport aréna

Na co všechno se v rámci této již tradiční akce můžete těšit? Program bude velice pestrý:

  • vystoupení Pohybového studia Hroch Pardubice (16:30)
  • koncert Komorní filharmonie Pardubice, zpěvačky Dashy a skupiny Pajky Pajk (16:40)
  • basketbalové utkání BK JIP Pardubice vs. BK Olomoucko
  • mnoho doprovodných aktivit

"Ke spolupráci jsme letos pozvali do Pardubic majitelku jednoho z nejkrásnějších hlasů, který se na naší současné popové scéně vyskytuje – Dashu a s ní i její doprovodnou skupinu Pajky Pajk, a dirigenta Martina Kumžáka. Čeká nás procházka největšími světovými hity a nebude chybět ani náhled do produkce domácí," zve do hlediště arény Jarmila Zbořilová, ředitelka Komorní filharmonie Pardubice.

Doprovodný program před začátkem akce

15:30 - 16:30, poté mezi koncem koncertu a začátkem utkání:
soutěže ve střelbě na koš s McDonald's (ve foyer - uturniketů)

15:30 - do ukončení programu:
k dispozici bude hlídaný dětský koutek

Pavel Stara, předseda představenstva BK Pardubice:

"Vám všem, kteří jste tento projekt vzali za svůj - včetně partnerů, jimž tímto velice děkujeme za podporu - přejeme příjemnou zábavu."

V průběhu akce bude přímo v Tipsport aréně připraveno několik soutěží a hodnotné ceny: o tablet značky Lenovo od generálního partnera projektu, společnosti Foxconn (pravidla soutěže najdete na facebookovém profilu BK Pardubice), dále o tričko s logem projektu Hrajeme spolu za Pardubice IV a o nástěnný kalendář BK Pardubice na rok 2018.

Informace o vstupenkách
  • na akci platí permanentní vstupenky BK JIP Pardubice (volné sezení ve vyznačených sektorech)
  • držitelé permanentní vstupenky HC Dynamo Pardubice mají nárok na vstupenku zdarma (v den konání akce v pokladnách Tipsport arény)
  • vstupenky lze zakoupit přes internet na www.bkpardubice.cz, nebo v den konání akce v pokladnách Tipsport arény (od 14:30)
Pomáháme Adámkovi

Stejně jako v předchozích ročnících, i tentokrát má projekt Hrajeme spolu za Pardubice charitativní podtext. Příjemcem finanční pomoci bude 8letý Adámek z Pardubic, jenž má po operaci nosních mandlí poškozený mozek. Ve prospěch Adámkovy rodiny bude věnována část výtěžku ze vstupného a z prodeje triček s logem projektu, možnost přispět máte i před začátkem programu a v době mezi koncertem a basketbalovým utkáním - u turniketů u hostesek se speciálními pokladničkami. Více na webu proadamka.cz.

20. KOLO ZÁKLADNÍ ČÁSTI KOOPERATIVA NBL:

BK JIP Pardubice (13/6) vs. BK Olomoucko (10/9)

Pardubičtí basketbalisté odehrají svůj poslední domácí zápas v základní části NBL - zbývající dvě utkání je čekají v Brně a Kolíně. V minulém kole Beksa výtečně zvládla souboj o průběžné 2. místo, když porazila Opavu 96:70 a vylepšila svou bilanci výher a porážek na 13/6, ve středu navíc stvrdila svůj postup do finálového turnaje Českého poháru výhrou v Kolíně 94:81. Uspělo i Olomoucko, které v nebývalé přestřelce triumfovalo v Ostravě 108:104 (nejvíce bodů: Mitchell 33, Fuller 28, Močnik 23…) a aktuálně patří mezi čtveřici týmů, které mají mírně aktivní bilanci 10/9.

Tomáš Bartošek: Očekávám útočný basketbal

Utkání v rámci projektu Hrajeme spolu za Pardubice bývá specifické. Jak se celý tým těší a jak důležité bude udržet koncentraci právě na samotný zápas?
"Vnímáme, že celý večer bude mít dva vrcholy: tím prvním je koncert, tím druhým pak zápas. My se pochopitelně plně koncentrujeme na samotné utkání a uděláme vše pro to, aby příznivý dojem, který budou mít fanoušci a příznivci z předchozího koncertu, přetrval i do sportovní části programu, nebo ještě lépe - abychom ho ještě vylepšili naším pozitivním výkonem."

Olomoucko jsme v prvním vzájemném duelu jednoznačně přehráli, nicméně soupeř postupně vylepšuje své výkony i postavení v tabulce. Co nás čeká?
"Olomoucko udělalo radikální změny ve svém kádru. Bylo něco jiného s ním hrát v první fázi sezony a teď, kdy už se jeho hráči více sehráli. Jedná se o velice kvalitní, útočně laděný tým, jehož osu tvoří zahraniční hráči, zejména rozehrávač Močnik, křídelníci Fuller a Šepa, a pivot Mitchell. Jako tým se snaží hrát rychlý basketbal, což platí i o nás, takže věřím, že to bude divácky atraktivní zápas."

Co bude naší hlavní motivací v dnešním utkání?
"Motivace je jasná: našim divákům budeme chtít ukázat co nejlepší basketbal. Navíc bychom rádi i nadále drželi 2. místo a mírný náskok před týmy za námi."

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti