Upravit stránku
Beksa končí čtvrtá

Beksa končí čtvrtá

Poslední domácí utkání bylo zároveň posledním v letošní sezoně. Beksa podlehla Nymburku i ve druhém duelu série o 3. místo, což znamená, že v Kooperativa končíme na 4. příčce.

Zápas 2: Beksa vs. Nymburk

Zápas 2: Beksa vs. Nymburk

Poslední domácí zápas v letošním ročníku NBL je tady! Beksa v něm bude odvracet konec sezony: chce-li vrátit sérii o 3. místo k rozhodujícímu utkání zpět do Nymburka, bezpodmínečně potřebuje zvítězit.

První bod pro Nymburk

První bod pro Nymburk

Do série o bronzové medaile lépe vstoupili nymburští basketbalisté, kteří v utkání číslo 1 zvítězil o 18 bodů. Druhý zápas je na programu v sobotním podvečeru v Pardubicích.

Zápas 1: Nymburk vs. Beksa

Zápas 1: Nymburk vs. Beksa

Krátká série o 3. místo, v níž se utkají dva neúspěšní semifinalisté, bude rozehrána ve čtvrtek úvodním zápasem na nymburské palubovce. Podaří se Bekse úspěšně vykročit za bronzovými medailemi?

O 3. místo s Nymburkem

O 3. místo s Nymburkem

Už je to jasné. Posledním soupeřem Beksy v letošním ročníku Kooperativa NBL bude stále ještě úřadující český šampión Nymburk, s nímž odehrajeme krátkou sérii o 3. místo.

Beksa bude hrát o bronz

Beksa bude hrát o bronz

Sedmý, rozhodující semifinálový zápas Beksa bohužel nezvládla. Z postupu do finále play-off Kooperativa NBL se raduje Děčín, pardubické basketbalisty čeká krátká série o 3. místo.

Semi-7: Děčín vs. Beksa

Semi-7: Děčín vs. Beksa

Před rozhodujícím sedmým semifinálovým zápasem jsou karty rozdané zcela jasně: vítěz postoupí do finále Kooperativa NBL, poraženého čeká krátká série o 3. místo.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti