Upravit stránku
04. 09. 2019

Znovu do Polska


Také ke třetímu přípravnému zápasu se pardubičtí basketbalisté vypraví do Polska. Úvodní dvě utkání odehráli na palubovce MSK Dabrowa Górnicza, tentokrát je čeká duel ve Valbřichu.

Do herní části přípravy jsme vstoupili výsledkově neúspěšně, a sice dvěma porážkami: nejprve nás Starogard Gdaňski přetlačil o jediný bod, poté Dabrowa Górnicza zvítězila jednoznačně o 19 bodů. Více o těchto utkáních čtěte zde: Kouč hodnotí

Tým se vrátil do Pardubic v úterý brzy ráno, přičemž ve stejný den byla na programu regenerace. Ve středu dopoledne byl dobrovolný trénink, k další týmové přípravě se Beksa sešla týž den odpoledne ve Sportovní hale Dašická. A již ve čtvrtek po obědě vyráží za dalším soupeřem, přičemž trenéři stále nebudou mít k dispozici reprezentačního rozehrávače Tomáše Vyorala a zraněného pivota Ondřeje Kohouta (do tréninkového procesu by měl naskočit na začátku příštího týdne).

První domácí zápas v Heřmanově Městci

Z Polska se Beksa vrátí ve čtvrtek večer a hned v pátek ji čeká první domácí utkání, které bylo v rámci projektu Východočeský basketbal situováno do Heřmanova Městce. Zápas se slovenským mistrem Interem Bratislava bude rozehrán v tamní sportovní hale v pátek 6. září v 17 hodin, již ve 14 hodin začne předzápas kadetů obou klubů.

Vstupné na utkání s Interem bude dobrovolné, výtěžek bude věnován na léčbu Eriky Beranové.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti