Upravit stránku
07. 01. 2016

Změna trenéra


TISKOVÁ ZPRÁVA - Dušan Bohunický rezignoval po středečním utkání BK Pardubice vs. BK Opava (67:69) na pozici hlavního trenéra A-týmu BK JIP Pardubice. 

Vedení klubu rezignaci Dušana Bohunického přijalo a počínaje dnešním dnem pověřilo vedením týmu do konce sezony 2015/2016 dvojici Levell Sanders – Tomáš Bartošek, přičemž hlavní kompetence bude mít Levell Sanders.

Dušan Bohunický působil v pozici hlavního trenéra A-týmu BK Pardubice od března 2013, kdy z pozice asistenta nahradil odvolaného Jana Slowiaka. Celkem odkoučoval 133 zápasů s bilancí 78 vítězství a 55 porážek, tým dovedl k jedné bronzové medaili.

Vyjádření generálního manažera Martina Marka:

„Rezignaci Dušana Bohunického rozumíme vzhledem k aktuálním výsledkům A-týmu, nicméně jsme přesvědčeni, že není jediný, kdo nese zodpovědnost za současnou situaci. Za jeho veškerou práci, kterou odvedl během svého působení u A-týmu, bychom mu chtěli velice poděkovat. V klubu i nadále zůstává v pozici šéftrenéra mládežnického projektu Golden Talents.

Levell Sanders se dlouhodobě připravuje na trenérskou kariéru. Samozřejmě jsme nečekali, že jeho angažování do pozice hlavního trenéra přijde již nyní, nicméně v dané situaci to vnímáme jako logický krok, neboť důkladně zná nejen A-tým, ale i strukturu a koncepci BK Pardubice. Ellovi přejeme, aby se mu v nové roli dařilo a aby byl úspěšný.“

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti