Upravit stránku
26. 08. 2020

Změna termínu finále


Druhý finálový zápas Alpe Adria Cupu mezi Beksou a BK ARMEX Děčín, jenž byl původně na programu v úterý 8. září, se odehraje ve středu 9. září od 18 hodin v enteria areně.

Do finálové série Alpe Adria Cupu 2019/2020 si proklestily cestu dva české týmy.

Vinou koronavirové pandemie loňský ročník tohoto evropského poháru nepoznal vítěze v řádném termínu, nicméně oba kluby se s vedením Alpe Adria Cupu dohodly, že celou sérii odehrají před začátkem nového ročníku Kooperativa NBL. Finále se hraje na dvě utkání, přičemž výhodu domácího prostředí v rozhodující odvetě má coby lepší tým základní fáze Beksa.

Úvodní duel se odehraje na severu Čech v sobotu 5. září. Druhé utkání je na programu o čtyři dny později, ve středu 9. září. Zápas se neodehraje ve Sportovní hale Dašická, nýbrž v enteria areně. "Finále evropského poháru je pro pardubický klub i jeho fanoušky naprosto výjimečným utkáním. Z tohoto důvodu se klub rozhodl jej přesunout do multifunkční areny, kde i s ohledem na aktuální vládní nařízení může zápas navštívit mnohem více diváků," uvedl PR manažer René Peška.

Vstupenky na finálový zápas číslo 2 již jsou k dispozici na webu v sekci Vstupenky.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti