Upravit stránku
19. 11. 2015

Zápas s mappingem již v sobotu


Tohle bude pecka. Totální! K zápasu 13. kola s USK Praha nastoupí pardubičtí basketbalisté ve speciálních retro-dresech, a navíc mu bude předcházet zcela unikátní videomapping.
Pardubický klub slaví v letošní sezoně 60leté výročí svého založení. První z několika zajímavých projektů, realizovaných právě k této příležitosti, se vztahuje k utkání 13. kola Kooperativa NBL, v němž BK JIP Pardubice vyzve USK Praha.
 
Basketbalisté Beksy nastoupí k tomuto duelu ve speciálních retro-dresech, vyrobených výhradně pro tento jediný zápas, a tyto retro-dresy budou v dalším období vydraženy, přičemž kompletní výtěžek bude věnován na dobročinné účely. Samotnému utkání bude předcházet unikátní pětiminutový videomapping s podtitulem Návrat legend na palubovku.

Basketbal a koncert

I sobotní večer bude mít charitativní podtext. BK JIP Pardubice ve spolupráci s pardubickou rockovou skupinou Egelet realizuje projekt nazvaný Sobota pro Mišku - na podporu vážně nemocné šestileté holčičky Míši Hlaváčkové z Dědka u Lázní Bohdaneč.
 
V její prospěch bude věnována část výtěžku ze vstupného na utkání Beksy s USK Praha, a také z večerního koncertu rockové skupiny Egelet v RC Ponorka.
 
"Tento projekt nás hřeje z mnoha důvodů. Co je ale nejdůležitější: alespoň trochu pomůžeme Mišce," uvedl Pavel Stara, předseda představenstva BK Pardubice.
 

Informace k utkání s videomappingem

Sobotní večer v pardubické Tipsport aréně začne v 17 hodin. "Doporučujeme všem fanouškům, aby přišli do arény s dostatečným předstihem - vchod pro diváky bude otevřen v 16 hodin. Od této chvíle bude probíhat poblíž turniketů soutěž pro děti ve střelbě na koš, k dispozici bude rovněž dětský koutek," podotkl René Peška, P.R. manažer klubu.
 
Pro fanoušky, kteří si nenechají tento nevšední zážitek ujít, má klub ještě jedno doporučení: "Abyste měli z videomappingu co nejhodnotnější zážitek, zvolte na tribunách sezení alespoň od čtvrté řady výše," doplnil René Peška.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti