Upravit stránku
20. 04. 2019

Zápas 2: Olomoucko vs. Beksa


Zvítězit a srovnat tak stav čtvrtfinálové série na 1-1. S tímto cílem půjdou pardubičtí basketbalisté do druhého utkání play-off, které se odehraje opět na palubovce Olomoucka.

ČTVRTFINÁLE PLAY-OFF, ZÁPAS Č. 2:

BK Olomoucko vs. BK JIP Pardubice
sobota 20. 4. v 18 hodin

První bod v sérii získal hanácký tým, který dovedlo k dílčímu triumfu produktivní kvarteto Palyza-Douglas-Bohačík-Pelko.

Tato čtveřice se společně složila na 80 z 86 bodů svého týmu (!!!), Douglas (15 doskoků) s Pelkem (13 asistencí) navíc zapsali ceněný double-double. V čem lze spatřit naši výhodu, to je minutáž, kterou všichni čtyři natočili. V utkání číslo 1 všichni zmínění hráči strávili na palubovce více než půl hodiny: Javonte Douglas plných 38,5 minuty, Petr Bohačík 36 minut, Lukáš Palyza (hrající po třítýdenní absenci) 35 minut a Jure Pelko 31,5 minuty! Pro srovnání: nejvytíženější muž Beksy, jímž byl rozehrávač Evan Singletary, odehrál 31 a čtvrt minuty, dalších osm hráčů pobylo na hřišti mezi 9 a 27 minutami.

Širší rotace bychom měli využít.

I k rychlejší přechodové fázi a většímu počtu snadných bodů z rychlých protiútoků. "Když jsme šli v prvním zápase bodově přes ně, bylo to díky tomu, že jsme dokázali ubránit, doskočit míč, valili jsme dopředu a dávali jednoduché koše. Tohle je recept," souhlasně přikyvuje rozehrávač Viktor Půlpán.

Celý rozhovor s Pulpym čtěte zde: Musíme to hodit za hlavu

Kvůli zdravotním potížím nám scházeli rozehrávači Michal Svoboda s Donovanem Jacksonem, kteří budou chybět i dnes.

Zápasy číslo 3 a 4

Po druhém duelu se čtvrtfinálová série přesune do Pardubic, kde se bude hrát v úterý 23. a ve středu 24. dubna, vždy od 18 hodin. Vstupenky na utkání, hraná ve Sportovní hale Dašická, můžete zakoupit přes internet.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti