Upravit stránku
05. 08. 2019

Začíná příprava


Pondělí 5. srpna je dnem, kdy pardubičtí basketbalisté vstupují do dvouměsíčního přípravného období před nadcházející sezonou 2019/2020.

Stejně jako v minulých letech, i tentokrát nejprve přijdou na řadu zevrubné zdravotní prohlídky a zátěžové testy. Ty hráči jako vždy absolvují v Pardubické nemocnici, a to ve dvou dnech: první skupina v pondělí, druhá v úterý, vždy v dopoledních hodinách. Odpoledne budou na programu týmové tréninky, které povedou asistent trenéra Adam Konvalinka a kondiční trenér Martin Skřivánek. Nový kouč Kenneth Scalabroni stráví tento týden v Klatovech, kde vede český ženský reprezentační tým U18 na mistrovství Evropy, a k Bekse se tak připojí až po jeho skončení.

Na startu přípravy se sejde téměř kompletní tým.

Schází reprezentační rozehrávač Tomáš Vyoral, jenž se připravuje s národním týmem na blížící se světový šampionát, naopak své první dny v novém týmu absolvuje nedávno ohlášená posila Prokop Slanina. Individuální program má stále po operaci rehabilitující Jakub Čejka (k týmu by se měl připojit na konci srpna), další člen tréninkové skupiny Golden Talents, rozehrávač Michal Svojanovský, se zapojí po týdenním volnu v pondělí 12. srpna. "Kromě těchto dvou hráčů se s A-týmem budou připravovat i další dva členové ze skupiny Golden Talents: Vojtěch Kalný a Vladimír Vondra," doplnil generální manažer Martin Marek.

První přípravný zápas Beksa odehraje po čtyřech týdnech přípravy v polské Dabrowě Górniczi.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti