Upravit stránku
03. 08. 2021

Začátek přípravy


Úterý 3. srpna je dnem, kdy pardubickým basketbalistům začne příprava na novou sezonu 2021/2022.

Úvodní dva dny jsou jako každoročně věnovány zdravotním prohlídkám a testům.

Hráči budou rozděleni na dvě skupiny, přičemž první skupina v úterý absolvuje zdravotní prohlídky a zátěžové testy v Pardubické nemocnici, druhou skupinu čekají ve stejný den fyzické testy v hale Dukla. "Budeme kontrolovat plnění individuálních plánů z července," podotkl asistent trenéra Adam Konvalinka s tím, že ve středu se obě skupiny protočí. "Od čtvrtka začneme s dvoufázovými tréninky, na programu bude jak basketbalová, tak kondiční příprava."

Trenéři nebudou mít hned od startu přípravy kompletní kádr. "Tomáš Vyoral dostal po olympiádě volno a připojí se k nám v průběhu druhého týdne přípravy, Dantez Walton přiletí v polovině srpna," doplnil Adam Konvalinka. Již od prvního dne trénují další dvě nové posily Petr Šafarčík s Davidem Pekárkem, dále Tomáš Tkadlec, Tomáč Dvořák, Michal Svojanovský, Michal Svoboda, Josef Potoček, Kamil Švrdlík, Prokop Slanina a Vojtěch Kalný. Do tréninkového procesu jsou zapojeni také další mladí hráči Matyáš Janů, Radoslav Mrázek, Jakub Novák a Matěj Burda.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti