Upravit stránku
30. 04. 2018

Výhody pro věrné fanoušky


Generální partner basketbalové ligy, pojišťovna Kooperativa, odměňuje věrné fanoušky Kooperativa NBL. 

Kdo si nenechá ujít vyvrcholení letošní sezony pod bezednými koši, ten si k zakoupené vstupence odnese take unikátní kód na zisk jedné vstupenky zdarma k zakoupené vstupence na jeden z osmi festivalů Hrady CZ v hodnotě 500 Kč.

Pokud nechcete, aby Vám lákavý bonus unikl, kupte si vstupenku na utkání play-off Kooperativa NBL hned teď, v pohodlí a z domova. Díky unikátnímu jednotnému ticketingovému systému Kooperativa NBL Vám stačí kliknout na následující odkaz a vybrat si, na který že zápas vyrazíte: nbl.cz/vstupenky.html

Hyundai Genesis za fotku

Chcete si užít víkend v luxusní vlajkové lodi partnera Kooperativa NBL, automobilky Hyundai? Hyundai Genesis čeká možná právě na vás! Stačí udělat několik jednoduchých kroků:

1. Vyhledejte před halou vystavený vůz Hyundai a pořiďte si s ním fotku
2. Staňte se followerem @HyundaiCZ na Instagramu
3. Nahrajte fotku na svůj instagramový účest s hashtagem #TvojeHyundaiTvojeHra

Komise složená ze zástupců Kooperativa NBL a Hyundai vybere do konce play-off čtyři vítěze (z každé semifinálové série, zápasů o 3. místo a finále). Vítěz získává Hyundai Genesis s plnou nádrží na víkend. Soutěžící na 2. - 5. místě se mohou těšit na basketbalový míč a vstupenky na utkání reprezentace v kvalifikaci MS 2019 v Pardubicích (29.6. proti Finsku, 2.7. proti Bulharsku).

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti