Upravit stránku
12. 04. 2018

Vybojované vítězství


Druhé utkání čtvrtfinálové série mezi Beksou a Ústí n. L. hodnotili trenéři Tomáš Bartošek s Antonínem Pištěckým a hráči Radek Nečas se Stanislavem Votroubkem.

Echo čtvrtfinále číslo 2

Tomáš Bartošek (trenér BK JIP Pardubice):
"Po celé utkání jsme měli velkou energii, bojovali jsme, rvali jsme se o každý míč, což se nakonec vyplatilo. Je to vybojované utkání, pro nás nesmírně důležitý bod. Dobře jsme bránili, chodili jsme na doskok a to se nám vrátilo v tom, že jsme v útoku proměnili i některé těžké střely a to nás dovedlo k vítězství."

Radek Nečas (hráč BK JIP Pardubice):
"Bylo to stejně těžké, jako vypadá výsledek. Mohlo se to překlopit na každou stranu, víc štěstí jsme měli my. Myslím si, že dnes jsme daleko agresivněji bránili, i v útoku to bylo lepší, ale my se  musíme zaměřit na to, abychom na hřišti všech pět hráčů věděli, co hrajeme, protože chvílemi jsme se tam motali a to byly úseky, v nichž jsme ztratili mírné vedení, které jsme měli."

Antonín Pištěcký (trenér SLUNETY Ústí n. L.):
"Odehráli jsme velice dobré utkání. Nepodělali jsme se z toho, věděli jsme, že pardubičtí hráči na nás po včerejším nemastném neslaném výkonu vlétnou, že budou mnohem agresivnější. Makali jsme, dřeli jsme i přes obrovský hendikep na doskocích jsme opět udrželi domácí pod 80 body. Šli jsme do koncovky a ta dopadla, jak dopadla... Ať si každý udělá obrázek sám, pro mě jsou kluci dneska vítězi, byť Pardubice mají na svém kontě o bod více."

Stanislav Votroubek (hráč SLUNETY Ústí n. L.):
"Pardubice jsou jeden z nejlepších týmů u nás, ale stejně jako včera, znova jsme se s tím popasovali dobře. Některé věci bohužel moc neovlivníme, ale klidně to mohlo být 2-0 pro nás. Myslím, že rozhodlo štěstí v závěru: Don Robinson nedal nájezd, což byla de facto poslední střela."

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti