Upravit stránku
19. 12. 2018

Vstupujeme do poháru


Slavoj Litoměřice, přední tým 1. ligy (skupina Západ), je prvním soupeřem pardubických basketbalistů v letošním ročníku Českého poháru. 

OSMIFINÁLE ČESKÉHO POHÁRU:

Slavoj BK Litoměřice vs. BK JIP Pardubice
středa 19. 12. v 19 hodin, Litoměřice

104:77. Takovým výsledkem Slavoj smetl písecké Sršně v nedávném domácím utkání 1. ligy. Vylepšil tím svoji bilanci v této soutěži na aktuálních 8/5, což jej řadí na 3. místo, hned za suverénně vedoucí duo Jindřichův Hradec-USK Praha B. Bodovým lídrem Litoměřic v tomto duelu byl jejich dlouhodobý top-skórer Jan Karlovský s 18 body - průměr křídelníka, jenž v minulé sezoně odehrál i tři utkání v Kooperativa NBL v dresu Děčína, činí 16,3 bodu.

Severočeský tým si zajistil postup do osmifinále výhrou nad Vyšehradem 72:58 (Nejvíce bodů: Karlovský 17, Maděra 17...).

Beksa neodcestuje do Litoměřic v kompletním složení. Trenérům nebude k dispozici zdravotně indisponovaný křídelník Dwayne Benjamin, který kvůli zranění nedohrál sobotní derby v Hradci Králové.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti