Upravit stránku
08. 04. 2024

Vstupenky na čtvrtfinále


Uvnitř článku naleznete veškeré potřebné informace, týkající se předprodeje vstupenek na úvodní dvě domácí utkání BK KVIS Pardubice ve čtvrtfinále play-off Kooperativa NBL.

Ve čtvrtfinále play-off Kooperativa NBL se utkáme se SLUNETOU Ústí nad Labem. Série, hraná na 4 vítězná utkání, bude rozehrána na začátku příštího týdne na severu Čech, o víkendu 20. a 21. dubna se přesune do Pardubic. Prodej vstupenek na zápasy číslo 3 a 4, které odehrajeme v pardubické Sportovní hale Dašická, začne ve středu 10. dubna a probíhat bude ve dvou fázích:

  1. V první fázi si mohou zajistit vstupenky pouze majitelé permanentek na sezonu 2023/2024, a to na místa, na která měli sezonní vstupenku. Permanentkáři budou mít svá místa rezervovaná do pondělí 15. dubna do 12:00, nevyužité permanentky poté budou zpřístupněny v další fázi předprodeje. Všichni držitelé permanentních vstupenek budou klubem kontaktováni prostřednictvím e-mailu či SMS zprávy s přesnými informacemi o dalším postupu.
  2. Druhá fáze předprodeje vstupenek proběhne volně přes prodejní systém TicketPortal na webu www.bkpardubice.cz, a sice od úterý 16. dubna od 12:00.
Děkujeme za vaši podporu!

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti