Upravit stránku
09. 05. 2016

Vrátí Beksa sérii zpět do Pardubic?


Porážka rovná se konec semifinálové série a boj o 3. místo, vítězství znamená navrácení série zpátky do Pardubic. Co z toho bude platit po zápase číslo 3?

SEMIFINÁLE PLAY-OFF, 3. ZÁPAS:

ČEZ Basketball Nymburk vs. BK JIP Pardubice
úterý 10. 5. v 18:30

Před třetím dílem jsou karty rozdány zcela jasně. Favorizovaný Nymburk vede v semifinálové sérii 2 - 0 na zápasy a v úterý může - a nepochybně i bude chtít - rozhodnout o svém postupu do titulové série. Beksa bude proti, hodlá se pokusit obhájce titulu zaskočit a vrátit semifinále k utkání číslo 4 zpátky do Pardubic.

"První zápas byl rozhodnutý do poločasu, ale ve druhém utkání jsme se více méně drželi: neměli jsme tolik ztrát a nedovolili jsme jim útočné doskoky. Zase jsme ale byli málo produktivní," řekl pivot Kamil Švrdlík. Co z toho vyplývá pro nadcházející Utkání 3? "Pokud budeme hrát jako ve druhém utkání, se stejným nasazením, které bylo, myslím, velice dobré, a k tomu budeme produktivnější ve střelbě z pole, můžeme s Nymburkem držet krok."

Pro kýžené udržení kroku je třeba nemít žádné herní propady. "Nemůžeme mít žádné výpadky, které třeba v zápasech s jinými týmy projdou," souhlasí Kamil Švrdlík. "Není možné jim dát šňůru deseti a více bodů, protože to je pak více méně po zápase. Je potřeba se vyvarovat horších úseků."

stále můžeme hrát lépe, než doposud v sérii hrajeme. Je to hodně o nás, ani ne tak o Nymburku.". Zápas 1 JIP prohrál třicetibodovým rozdílem, Zápas 2 sedmnáctibodovým. "V prvním utkání jsme dobře začali, ale potom to bylo špatné, ve druhém jsme špatně začali i špatně pokračovali. Ve třetím utkání se musíme snažit hrát od začátku až do konce," podotýká Levell Sanders a zdůrazňuje, jakým směrem by se měly ubírat myšlenky všech hráčů. "Za dané situace se nemůžeme soustředit na celou sérii, ale jen na nejbližší zápas. Je to o jednom utkání, které potřebujeme vyhrát, a dát do tohoto utkání to nejlepší, čeho jsme schopni.“

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti